Barbie Bebeğe Benzemek İçin Ölümü Bile Göze Aldı - Son Dakika

Barbie Bebeğe Benzemek İçin Ölümü Bile Göze Aldı

Güzellik simgesi olarak nitelendirilen Barbie bebeğe benzemek dünyada kelimenin tam anlamıyla çılgınlık boyutlarına ulaştı...

1
Az ünlüsünden daha fazla ünlüsüne özellikle de sosyal medya sayesinde adını duyuran onlarca kişi o efsane bebek gibi görünmek için defalarca bıçak altına yatmaktan çekinmiyor, hatta ölümü bile göze alıyor. İşte Finlandiyalı bu genç kadın da onlardan biri.

2
Finlandiya'nın Jyvaskyla kentinde yaşayan Amanda Ahola, Barbie bebek gibi görünmek için su gibi para harcadı.

3
Barbie bebeğin görsel olarak "mükemmele çok yakın" olduğunu belirten Ahola "Ben de tıpkı onun gibi olabildiğim kadar mükemmel olmaya çalışıyorum" diye konuştu.

4
İlk amacını "olabildiğince plastik bir görüntüye sahip olmak" diyerek açıklayan Amanda Ahola "İnsanlar bana Barbie diye seslendikleri zaman kendimi çok mutlu hissediyorum" diyor.

5
Ahola, 18 yaşından itibaren defalarca bıçak altına yattığını, göğüslerini irileştirdiğini, dudaklarını dolgunlaştırdığını belirterek bunun için ailesinden yardım almadığını da belirtiyor.

6
Genç kadın estetik operasyon paralarını çıkarabilmek için uzun saatler boyunca çok sayıda işte çalıştığını da sözlerine ekliyor. Yaptığı işlerin arasında temizlikçilik de var.

7
Daha küçük bir çocukken Barbie'ye benzemeyi kafasına koyduğunu belirten Amanda Ahola "16 yaşındayken planlarımı yapmaya başlamıştım bile" diye anlatıyor.

8
Ancak Amanda Ahola, son geçirdiği operasyon sırasında ölümden döndüğünü de itiraf ediyor: "Son geçirdiğim göğüs büyütme operasyonu sırasında neredeyse ölüyordum. Meydana gelen komplikasyonlar yüzünden beynimde ödem oluştu. Annemin anlattığına göre bir gün boyunca onları bile tanıyamamışım" diyor.

9
Ama buna rağmen olup bitenlerden pişmanlık duymadığını da sözlerine ekliyor Amanda Ahola.

10
11
12
13
Bu da Ahola'nın operasyondan önceki görüntüsü...

14
15
16

Haber Yayın Tarihi: 30.11.2017 15:58

Son Dakika Barbie Bebeğe Benzemek İçin Ölümü Bile Göze Aldı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bir kez gelen bir daha kopamıyor! İğneada'daki longoz ormanı eşsiz güzelliğiyle büyülüyor Bağışıklığı demir gibi yapan yeşil mucize: Arpa çimi Scarlett Johansson arabada cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etti! İşte ünlülerin cinsel hayat sırları Libidoyu tavan yaptırıyor! İşte afrodizyak etkili yiyecekler Lise öğrencisi, uyuşturucu almak istediği 4 kişi tarafından cinsel istismara uğrayıp öldürüldü