Barbie Gerçek Bir Kadın Olsaydı Nasıl Olurdu? - Son Dakika

Barbie Gerçek Bir Kadın Olsaydı Nasıl Olurdu?

14.07.2014 14:08

1
Barbie'nin Göğüsleri: Barbie'nin göğüs ölçüsü 100 cm ve sutyen bedeni ise 110. Yani Barbie gerçek olsaydı bel ağrısından dolayı çok sorun yaşardı.

2
Barbie'nin Ayakları: Dünyadaki diğer kadınlardan daha çok ayakkabıya sahip olan Barbie'nin ayakları üç yakındaki bir çocuğun ayakları gibi.

3
Barbie'nin Gerçek Ölçüleri: Ünlü ayakkabı tasarımcısı Christian Louboutin en yeni müşterisi Barbie için hiç de iyi konuşmadı. Fransız tasarımcı Barbie'nin "ayak bileklerini kalın" olarak değerlendirdi. Ve daha ince bilekli oyuncaklar yapılmasını istedi. Eğer Barbie gerçek bir kadın olsaydı ölçüleri ne olacaktı hiç merak ettiniz mi? Biz sizin için araştırdık.

4
Barbie'nin Beli: Barbie'nin ölçüleri oldukça gerçek dışı, sandığınız gibi 90-60-90 değil 100-53-84.

5
Barbie'nin Kolları: Barbie kolları da oldukça uzun ve kemikli olurdu.

6
Barbie'nin Yüzü: Barbie'nin yüzü gerçek bir yüze göre üç misli daha büyük. Boynu normal bir boyunun iki katı uzunlukta. Yemek ve nefes borusundan sadece biri yer alabilir. Var olan tasarıma göre ya yemeyecek ya da nefes almayacak.

Son Dakika Barbie Gerçek Bir Kadın Olsaydı Nasıl Olurdu? - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor