Barbie Gerçek Bir Kadın Olsaydı Nasıl Olurdu? - Son Dakika

Barbie Gerçek Bir Kadın Olsaydı Nasıl Olurdu?

6 yıl önce

1
Barbie'nin Göğüsleri: Barbie'nin göğüs ölçüsü 100 cm ve sutyen bedeni ise 110. Yani Barbie gerçek olsaydı bel ağrısından dolayı çok sorun yaşardı.

2
Barbie'nin Ayakları: Dünyadaki diğer kadınlardan daha çok ayakkabıya sahip olan Barbie'nin ayakları üç yakındaki bir çocuğun ayakları gibi.

3
Barbie'nin Gerçek Ölçüleri: Ünlü ayakkabı tasarımcısı Christian Louboutin en yeni müşterisi Barbie için hiç de iyi konuşmadı. Fransız tasarımcı Barbie'nin "ayak bileklerini kalın" olarak değerlendirdi. Ve daha ince bilekli oyuncaklar yapılmasını istedi. Eğer Barbie gerçek bir kadın olsaydı ölçüleri ne olacaktı hiç merak ettiniz mi? Biz sizin için araştırdık.

4
Barbie'nin Beli: Barbie'nin ölçüleri oldukça gerçek dışı, sandığınız gibi 90-60-90 değil 100-53-84.

5
Barbie'nin Kolları: Barbie kolları da oldukça uzun ve kemikli olurdu.

6
Barbie'nin Yüzü: Barbie'nin yüzü gerçek bir yüze göre üç misli daha büyük. Boynu normal bir boyunun iki katı uzunlukta. Yemek ve nefes borusundan sadece biri yer alabilir. Var olan tasarıma göre ya yemeyecek ya da nefes almayacak.

Haber Yayın Tarihi: 14.07.2014 02:08 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İmdat çağrısına cevap veren bikini modeli polis memuru vurularak öldürüldü Futbolcu Javier Hernandez'in eşi Sarah Kohan hem güzelliği hem yeteneğiyle büyülüyor Hadise işi abarttı! Ayna önünde mayosuyla dans edip kalçasını gösterdi Buz hokeyinin kalça kraliçesi Andreja Rituper, Ferrari benzetmesiyle olay oldu! Donan göl üzerinde hatıra fotoğrafı çektirdiler! Ortaya birbirinden ilginç kareler çıktı

Son Dakika Haberleri