Barbie'ye benzemek için cinsel organına kadar yaptırdığı estetiklere 1 milyon dolar harcayan fenomenin son hali şaşırttı - Son Dakika

Barbie'ye benzemek için cinsel organına kadar yaptırdığı estetiklere 1 milyon dolar harcayan fenomenin son hali şaşırttı

13.02.2021 12:15

46 yaşındaki Nanette Hammond tüm hayatı boyunca tıpkı bir Barbie bebeğe benzemek için çeşitli estetik operasyonlar geçirmiş. Nanette tüm bu süreçte 1 milyon dolar harcamış.

1
Kendisi son olarak bu geçişin daha da gerçekçi olması adına cinsel organ ameliyatı da yaptıracağını açıklamış.
2
Merak edenler için Nannette'nin operasyonlardan önceki hali...
Merak edenler için Nannettenin operasyonlardan önceki hali...
3
4
Nannette yıllardır göğüs ameliyatları oluyor ve her hafta düzenli olarak solaryuma giriyormuş.
5
6
42 yaşındaki fenomen "Barbie'ye benzemek için muhtemelen bir milyon dolardan fazla harcadım. Evet çok pahalı ama buna değer. Ayrıca ben tüm bunları hak ediyorum."
7
Üst göz kapaklarımı yaptırdım. Alnımda da botoks var. Yanak dolgusu, çene dolgusu ve şu anda dudak implantlarım da var."
8
Ayrıca Daily Star'a konuşan Nannette labioplasti için tekrar bıçak altına da yatacağını açıkladı. Labioplasti ise vajinal dudaklara yapılan bir çeşit estetik.
9
Nanette Hammond "Geçirdiğim diğer operasyonları kolay atlattım. Benim acı eşiğim çok yüksektir. Ağrıyı pek önemsemem. Ödediğim her kuruşa değdi. Sonunda mutlu ve huzurlu hissediyorum" dedi.
10
Bu operasyonun da haftalar süren şişme ve morarma gibi rahatsızlıklara yol açtığını da bilinmesi gerekenler arasında. Tabii Nannette sonucun sürece değeceğini düşünüyormuş.
11
12
Dişlerim kaplama. Memelerimde de 700 cc'lik silikonlar var" dedi.
13
14
15
16

YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Barbie'ye benzemek için cinsel organına kadar yaptırdığı estetiklere 1 milyon dolar harcayan fenomenin son hali şaşırttı - Son Dakika


Advertisement