Barbie'ye benzemek isteyen genç kız dudağına 20'den fazla dolgu yaptırdı - Son Dakika

Barbie'ye benzemek isteyen genç kız dudağına 20'den fazla dolgu yaptırdı

Bulgaristan'da 22 yaşındaki Andrea Ivanova, Barbie'ye benzemek için 20'den fazla dudak dolgusu yaptırdı. Dünyanın en büyük dudaklarına sahip olduğuna inanan Andrea Ivanova daha fazla dolgu yaptırmayı planlıyor.

1
Estetikte sınır tanımayan Bulgaristanlı genç kız, 'gerçek bir Barbie' olabilmek için dudağına 20'den fazla dolgu yaptırdı. Genç kızın görünüşü ise korkunç.
2
Dünyanın en büyük dudaklarına sahip olduğuna inanan Ivanova daha fazla dolgu yaptırmayı planlıyor.

3
"Bazı doktorlar bu büyüklüğün yeterli olduğunu düşünüyor fakat ben daha fazla dolgu yaptırmak istiyorum" ifadelerini kullanan Ivanova, "Doktorum yeniden dolgu yapacağını fakat 2 ay beklemek zorunda olduğumu söyledi. tek amacım dudağımın eşşiz olması" diye konuştu.
4
Ivanova'nın ameliyat öncesi halini görenler ise tanımakta güçlük çekti.

5
6
7
8
9
10
11

Haber Yayın Tarihi: 06.05.2020 16:45

Son Dakika Barbie'ye benzemek isteyen genç kız dudağına 20'den fazla dolgu yaptırdı - Son Dakika

YORUMLAR (12)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Eşcinsel çift, 'Kucak dansı yapacağız' diyerek kandırdığı otel görevlisini parçalayarak öldürdü Gelen geri dönmüyor! Salgından kaçanların ikinci adresi Kuşadası, nüfus bakımında 35 ili geçti Sporu bırakıp cinsel içerikli siteye üye olan sörfçüden çarpıcı itiraf: Tacize uğradım, kimseye anlatamadım Bazı kısımları sapasağlam! 800 bin yıllık Van Gölü'nden bir batık gemi daha gün yüzüne çıkartıldı Kalça yarışmasına katılan doktor aç kaldı! Hiçbir hastane iş başvurusunu kabul etmiyor