Barcelona'da Cinsel İlişki Robotlarının Çalıştığı Genelev Açtılar! - Son Dakika

Barcelona'da Cinsel İlişki Robotlarının Çalıştığı Genelev Açtılar!

10.03.2017 09:09

1
2
İnanılması güç ama Barcelona'da robot kızların bulunduğu bir genelev açıldı! 500 TL'lik ödeme yapanları içeri kabul eden genelevde rezervasyonlar internet üzerinden yapılıyor!

3
Her bir modelin karakterine dair bilgileri söz konusu genelevin internet sitesinde bulmak mümkün. Modellerin vücut ölçüleri ve yetenekleri de web sitesinde detayları ile anlatılıyor!

4
İlk cinsel ilişki robotlarını birkaç ay sonra piyasaya sunmaya hazırlanan RealDoll şirketi, ürünler hakkında yeni ayrıntıları açıkladı.

5
Şirket yetkililerinden Matt McMullen'in Daily star'a yaptığı açıklamaya göre, gelişmiş cinsel ilişki oyuncakları, kişilik türünü belirlemeye izin veren ayarlara sahip olacak.

6
Ayarlarda ‘akıllı', ‘naif', ‘ateşli', ‘iyi kalpli' ve ‘mütevazı' gibi seçeneklerin, her bir seçeneğin de kendi ölçeği olacağı belirtildi. Ölçek, oyuncağın ‘duygularına' ayar verecek. Ayarlara göre hareket edip konuşan robotlar, sahiplerine aşık da olabiliyor.

7
8
9
10
11
12
13
Satışlara önümüzdeki nisan ayında başlamayı planladıklarını anlatan McMullen, bir robotun fiyatının yaklaşık 12 bin euro olacağını da sözlerine ekledi.

14
15
16
17
18
19

Son Dakika Barcelona'da Cinsel İlişki Robotlarının Çalıştığı Genelev Açtılar! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor