Barcelona'da Cinsel İlişki Robotlarının Çalıştığı Genelev Açtılar! - Son Dakika

Barcelona'da Cinsel İlişki Robotlarının Çalıştığı Genelev Açtılar!

3 yıl önce

1
2
İnanılması güç ama Barcelona'da robot kızların bulunduğu bir genelev açıldı! 500 TL'lik ödeme yapanları içeri kabul eden genelevde rezervasyonlar internet üzerinden yapılıyor!

3
Her bir modelin karakterine dair bilgileri söz konusu genelevin internet sitesinde bulmak mümkün. Modellerin vücut ölçüleri ve yetenekleri de web sitesinde detayları ile anlatılıyor!

4
İlk cinsel ilişki robotlarını birkaç ay sonra piyasaya sunmaya hazırlanan RealDoll şirketi, ürünler hakkında yeni ayrıntıları açıkladı.

5
Şirket yetkililerinden Matt McMullen'in Daily star'a yaptığı açıklamaya göre, gelişmiş cinsel ilişki oyuncakları, kişilik türünü belirlemeye izin veren ayarlara sahip olacak.

6
Ayarlarda ‘akıllı', ‘naif', ‘ateşli', ‘iyi kalpli' ve ‘mütevazı' gibi seçeneklerin, her bir seçeneğin de kendi ölçeği olacağı belirtildi. Ölçek, oyuncağın ‘duygularına' ayar verecek. Ayarlara göre hareket edip konuşan robotlar, sahiplerine aşık da olabiliyor.

7
8
9
10
11
12
13
Satışlara önümüzdeki nisan ayında başlamayı planladıklarını anlatan McMullen, bir robotun fiyatının yaklaşık 12 bin euro olacağını da sözlerine ekledi.

14
15
16
17
18
19

Haber Yayın Tarihi: 10.03.2017 09:09 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Tayvanlı deprem kahini Dyson Lin, Türkiye'de fenomen oldu! Meğer Hoogerbeets'in de hocasıymış! Kobe Bryant'ın helikopter kazasında öleceğini 8 yıl önce yazan Twitter kullanıcısının foyası ortaya çıktı! Şizofreni hastası adam, depremi durduracağını düşünüp 13 kişiyi vahşice katletti! Bu uygulama indirme rekoru kırıyor! Deprem sırasında internet olmasa bile kesintisiz iletişim sağlıyor 25 saniye salladı, 601 can aldı! İşte Türkiye'nin yaşadığı en korkunç depremler

Son Dakika Haberleri