Barış Manço 15. Ölüm Yıl Dönümünde Unutulmadı - Son Dakika

Barış Manço 15. Ölüm Yıl Dönümünde Unutulmadı

01.02.2014 12:46

Ünlü sanatçı Barış Manço ölümünün 15. yıldönümünde de unutulmadı.

1
Bugün ünlü sanatçı Barış Manço'nun aramızdan ayrılışının 15. yıldönümü.

2
1999 yılının 31 Ocak gecesi hayatını kaybeden Manço, bir dizi programla anılacak.
3
Kadıköy Belediyesi, 1 Şubat Cumartesi gecesi (bugün) Kozyatağı Kültür Merkezi'nde bir anma gecesi düzenleyecek.
4
Saat 20.00'da başlayacak bu ücretsiz etkinliğe Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk ve Barış Manço'nun ailesi de katılacak.
5
Eşi Lale Manço ile çocukları Doğukan ve Batıkan Manço'nun seyirciyle söyleşisiyle başlayacak olan etkinlikte Başkan Öztürk de bir konuşma yapacak.
6
Kadıköy Belediyesi Çocuk Sanat Merkezi Korosu'nun sahne alarak Manço'nun en çok sevilen şarkılarından ‘Arkadaşım Eşşek' şarkısını seslendireceği gece 24 Ayar Müzik Grubu'nun Manço'nun şarkılarından oluşan konseriyle devam edecek.
7
Gecenin sürprizi ise heykeltıraş Murat Daşkın'ın silikon kullanarak yaptığı Barış Manço heykeli olacak. Gerçek boyutlarda yapılan bu heykel ilk kez bu etkinlikte seyirci karşısına çıkacak.
8
Etkinlik boyunca sahnede olacak Barış Manço heykeli daha sonra Barış Manço Evi'ne götürülecek.
9
Barış Manço'yu anma etkinlikleri 2 Şubat Pazar günü ise kabir ziyaretiyle devam edecek.
10
Barış Manço adlı şehir hatları vapuru saat 10.30'da Kadıköy'deki Beşiktaş İskelesi'nden hareket ederek, saat 11.00'da Kabataş İskelesi'ne uğrayacak ve 11.30'da Kanlıca İskelesi'ne yanaşacak.
11
Manço'yu Kanlıca'daki mezarı başında anacak olan ailesi ve sevenleri 13.00'da aynı vapurla dönecek. Dileyen herkes bu yolculuğa katılabilecek.
12
İşte efsane sanatçı Barış Manço'nun bazı fotoğrafları...
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25

Son Dakika Barış Manço 15. Ölüm Yıl Dönümünde Unutulmadı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Seda Sayan, Sayısal Loto çekilişini "Haydi Bismillah" diyerek yapınca gündem oldu Müge Anlı'nın vazgeçilmez ismi Arif Verimli'den takipçilerine ilginç öneri: Aşık olmayın "Doğuştan mesafem var" diyerek maske takmıyordu! Merve Boluğur sorumsuz davranışının karşılığını aldı Türkiye Güzeli yayını terk etti! Fahrettin Koca sorusuna verdiği yanıtla pes dedirtti Yeşilçam'ın tatlı sert babası Hulusi Kentmen'in harabeye dönen evi için harekete geçildi