Baş ağrısıyla uyanan fitness eğitmeni bir anda yere yığıldı! Ayağa kalkamayınca dünyası başına yıkıldı - Son Dakika

Baş ağrısıyla uyanan fitness eğitmeni bir anda yere yığıldı! Ayağa kalkamayınca dünyası başına yıkıldı

08.12.2020 15:20

40 yaşındaki fitness eğitmeni kadın, bir sabah hafif bir baş ağrısıyla uyandıktan sonra yüzünü yıkamak için gittiği banyoda yere yığıldı. Talihsiz kadın kendine geldiğinde bacaklarını hissetmediğini anlayınca çığlık atarak komşusundan yardım istedi.

1
Brezilya'nın sahil kasabası Santos'ta yaşayan fitness eğitmeni ve blogger Fernanda Ferreira, sağlıklı beslendiği ve düzenli olarak spor yaptığı bir yaşam sürüyordu.
2
Fernanda, egzersiz rutinlerini kaydetmeye ve Instagram üzerinden paylaşmaya başladıktan sonra sosyal medyada takipçileri artmaya başladı ve sadık bir hayran kitlesi oluşturdu.
3
Ancak dört ay önce yaşadığı olayla hayatı tepeden tırnağa değişti. Genç kadın bir sabah hafif bir baş ağrısıyla uyandı.

4
Yüzünü yıkamak için evinin banyosuna yöneldiğinde ise birkaç adım attıktan sonra yere yığıldı. Felç geçiren kadın ayağa kalkamadığını fark etti.
5
Ferreira, 2 Aralık günü yaptığı paylaşımda, sosyal medyadaki takipçilerine, serebrovasküler bir hastalık geçirdiğini açıkladı.
6
40 yaşındaki fitness eğitmeni, yüksek tansiyon ve yüksek kolesterolün neden olduğu bir felç geçirdiğini açıkladı.

7
Brezilya medyasına açıklama yapan influencer, "Normal bir Cumartesi gününe, hafif bir baş ağrısıyla uyandım." ifadelerini kullandı.
8
"Banyoya gidip yüzümü yıkamak istedim, ancak yere düştüm. Kendime geldiğimde bacaklarımı hissedemediğimi ve kıpırdayamadığımı fark ettim.
9
"Ne kadar uğraşsam da ayağa kalkamadığım için komşuma seslenerek ondan yardım istemek zorunda kaldım."
10
Ferreira, beş gün boyunca yoğun bakımda kaldı ve 25 gün daha hastanede tedavi gördü. Genç kadın geçirdiği felç nedeniyle artık vücudunun sol tarafını kullanamıyor.

11
40 yaşındaki Ferreira, hayatına kaldığı yerden devam edebilmek için hareket etmeyi ve tekrar konuşmayı öğrenme sürecine başlamak zorunda.
12
Genç kadın, "Hastanede geçirdiğim süre, benim için tamamen farklı olacak yeni bir gerçekliğe hazırlık aşaması oldu." diye ekledi.
13
Ferreira şu anda sağlık yetkilileri, konuşma terapisti, psikolog ve beslenme uzmanı ile hayatını yeniden inşa etmek için çalışıyor.
14
Ferreira şu anda sağlık yetkilileri, konuşma terapisti, psikolog ve beslenme uzmanı ile hayatını yeniden inşa etmek için çalışıyor.

YORUMLAR (2)
  • Osman: Evde beslediği köpekten mikrop kapmıştır evde kedi köpek beslemek bir çok hastalığa davetiye demektir.Anlayana !!!!!!!!!!!................anlamayana davul zurna çalsan yine anlamaz. Cevap Yaz 8 9 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Baş ağrısıyla uyanan fitness eğitmeni bir anda yere yığıldı! Ayağa kalkamayınca dünyası başına yıkıldı - Son Dakika


Advertisement