Başarılı sunucu Diletta Leotta yeni aşkıyla teknede yakalandı - Son Dakika

Başarılı sunucu Diletta Leotta yeni aşkıyla teknede yakalandı

17.09.2020 10:43

Geçtiğimiz günlerde adı, ünlü golcü Zlatan Ibrahimovic'le aşk dedikodularına karışan spiker Diletta Leotta yeni bir aşka yelken açtı. 29 yaşındaki spiker, başarılı iş adamı Marco Valta ve arkadaşlarıyla birlikte Como Gölü'nde görüntülendi.

1
Özel hayatıyla gündemden düşmeyen spor spikeri Diletta Leotta, yeni aşka yelken açtı.
2
İtalyan basınına yansıyan habere göre 29 yaşındaki spiker, başarılı iş adamı Marco Valta ve arkadaşlarıyla birlikte Como Gölü'nde bir pazar günü geçirdi.
3
Daniele Scardina ile yaşadığı ilişki sona erdikten sonra herhangi bir birliktelik yaşamayan Leotta, Valta ile geçirdiği pazar günü önce göl gezintisi yaptı, sonrasında da sörf dersleri alarak keyifli zaman geçirdi.

4
Geçtiğimiz günlerde hayatında olmasını istediği ideal erkeğin tanımını yapan Leotta, "Doğam gereği, benimkinden farklı dünyalara meraklıyım ve farklı insanlarla, ilgim olmayan konuları keşfetmeyi seviyorum.

5
"Bir erkekte ne arıyorum? İhtiyaçlarım zaman içerisinde değişiyor. Şu anda hafifliğe ve korunduğumu hissetmeye ihtiyacım var" demişti.

6
Leotta sosyal medyadan yaptığı açıklamada, yazdığı "Gülümsemeyi seç" isimli kitabının 22 Eylül'de kitapçılarda yer alacağını duyurmuştu.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Başarılı sunucu Diletta Leotta yeni aşkıyla teknede yakalandı - Son Dakika


Advertisement
Haberi Paylaş