Başbakan'dan Önce Gövde Gösterisi Yaptılar - Son Dakika

Başbakan'dan Önce Gövde Gösterisi Yaptılar

01.06.2011 15:07

1
Bağımsız adaylar, Başbakan Erdoğan'ın mitingi öncesi Dİyarbakır'da gövde gösterisi yaptı.

2
DİYARBAKIR Demokratik İl Konseyi, 'Demokratik Özerk Yönetimlerin İlanını Hızlandırma' kararını kutlamak amacıyla, Emek Özgürlük ve Demokrasi Bloğu adayları için yüzlerce araçlık konvoyla şehir turu attı. Blok adaylarının konvoyu, AK Parti mitingi öncesi adeta gövde gösterisine dönüştü.

3
BDP Diyarbakır İl binası önünde bir araya gelen yüzlerce araç yeşil- sarı- kırmızı renkli flamalar, blok bayrakları ve blok adaylarının afişleri ile süslendi. Konvoya Blok adayları Emine Ayna ve Nursel Aydoğan katılırken, diğer adaylar seçim çalışmaları nedeniyle katılmadı.
4
5
6
7
8
9
10

Son Dakika Başbakan'dan Önce Gövde Gösterisi Yaptılar - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Model Kanika Batra, erkek arkadaşlarını aldattığını ve pişman olmadığını itiraf etti Dekoltesi ayrı beline taktığı kemeri ayrı olay! Tiktoker kırmızı halıda pek cesurdu Hem güzel hem de yetenekli! 2021 Kainat Güzeli Meksikalı yazılım mühendisi Andrea Meza oldu David Beckham'dan Ümit Davala'ya! Çılgın saç stilleriyle futbol dünyasında fırtına gibi esen futbolcular Yardım fonundan 100 bin dolar çalan uyanık fenomeni lüks paylaşımları yakalattı
Advertisement