Başbakan'dan Sürpriz Ziyaret - Son Dakika

Başbakan'dan Sürpriz Ziyaret

09.02.2013 15:08

1
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ameliyat olan emekli Orgeneral Ergin Saygun'u, Mehmet Akif Ersoy Hastanesi'nde ziyaret etti.
2
Başbakan Erdoğan, yoğun bakımda tedavileri devam eden sanatçı Müslüm Gürses ile İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Enver Ören'i Şişli'deki Memorial Hastanesi'nde ziyaret ettikten sonra Halkalı'daki Mehmet Akif Ersoy Hastanesi'ne geçti.
3
Erdoğan, burada, "Balyoz Planı" davasında 18 yıl hapis cezasına çarptırılan, ancak sağlık sorunları nedeniyle tahliyesine karar verilen ve önceki gün de kalp ameliyatı geçiren emekli Orgeneral Ergin Saygun'u ziyaret etti.
4
Yaklaşık 15 dakika süren ziyaretin sonunda Başbakan Erdoğan, Saygun'un doktorlarından sağlık durumuna ilişkin bilgi aldı.

5
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, hastanede tedavi gören arabesk müziğinin efsane isimlerinden Müslüm Gürses ve İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Enver Ören'i ziyaret etti.
6
Ziyaret sonrası bir açıklama yapan Başbakan Erdoğan, "Bize birinci derecede düşen onlara dua etmek, milletçe dua edelim." dedi.

7
8
9
10

Son Dakika Başbakan'dan Sürpriz Ziyaret - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement