Başbakanla Kucak Dansı Yaptım - Son Dakika

Başbakanla Kucak Dansı Yaptım

02.07.2010 17:51

1
tr

İtalya'nın 73 yaşındaki Başbakanı Silvio Berlusconi'nin, resmi ziyaret için gittiği Brezilya'da da bir skandala imza attığı iddia edildi.

Skandala ismi karışan bir dansçının iddialarına göre, Berlusconi kaldığı otel odasına getirttiği dansçıya 12 dakikalık kucak dansı yaptırdı.

2
Berlusconi'nin yardımcıları bu iddiayı reddederken, dansın sadece "kısa bir yerel dans" olduğunu öne sürdüler.

Ancak bir internet sitesinin, o gece tutulan dansçılardan birinin 2 bin liranın üzerindeki hesap makbuzunu yayınlamasıyla, Berlusconi zor durumda kaldı

3
Berlusconi'nin odasındaki partinin tüm gece sürdüğünü söyleyen dansçı Alexandra Valenca, Berlusconi'nin Brezilyalı dansçıları İtalya'ya götürmek istediğini söylediğini belirtti.
4
Dansçı Valenca da, "Bizi kiraladılar ve İtalya'da haftada iki kez yayınlanacak bir TV şovu için dansçı arandığını söylediler. Onun (Berlusconi) bizi biraz dans ederken görmek istediği söylendi. Berlusconi çok çekiciydi. Brezilyalı dansçıları İtalya'ya götürmek istediğini söyledi. 12 dakika süren kucak dansı ve pole dans şovu yaptık. Ben kalmadım, ama parti bütün gece sürdü" diye konuştu.
5
Berlusconi, işadamlarıyla olan toplantısında unutkanlığını, "Otelde garson kızla sevişmek istedim, 'Bir saat önce seviştik sayın başbakan' dedi" sözleriyle anlatarak gündeme gelmişti.

6
7
8

Son Dakika Başbakanla Kucak Dansı Yaptım - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor