Başbakanla Kucak Dansı Yaptım - Son Dakika

Başbakanla Kucak Dansı Yaptım

10 yıl önce

1
tr


İtalya'nın 73 yaşındaki Başbakanı Silvio Berlusconi'nin, resmi ziyaret için gittiği Brezilya'da da bir skandala imza attığı iddia edildi.

Skandala ismi karışan bir dansçının iddialarına göre, Berlusconi kaldığı otel odasına getirttiği dansçıya 12 dakikalık kucak dansı yaptırdı.


2
Berlusconi'nin yardımcıları bu iddiayı reddederken, dansın sadece "kısa bir yerel dans" olduğunu öne sürdüler.

Ancak bir internet sitesinin, o gece tutulan dansçılardan birinin 2 bin liranın üzerindeki hesap makbuzunu yayınlamasıyla, Berlusconi zor durumda kaldı

3
Berlusconi'nin odasındaki partinin tüm gece sürdüğünü söyleyen dansçı Alexandra Valenca, Berlusconi'nin Brezilyalı dansçıları İtalya'ya götürmek istediğini söylediğini belirtti.
4
Dansçı Valenca da, "Bizi kiraladılar ve İtalya'da haftada iki kez yayınlanacak bir TV şovu için dansçı arandığını söylediler. Onun (Berlusconi) bizi biraz dans ederken görmek istediği söylendi. Berlusconi çok çekiciydi. Brezilyalı dansçıları İtalya'ya götürmek istediğini söyledi. 12 dakika süren kucak dansı ve pole dans şovu yaptık. Ben kalmadım, ama parti bütün gece sürdü" diye konuştu.
5
Berlusconi, işadamlarıyla olan toplantısında unutkanlığını, "Otelde garson kızla sevişmek istedim, 'Bir saat önce seviştik sayın başbakan' dedi" sözleriyle anlatarak gündeme gelmişti.

6
7
8

Haber Yayın Tarihi: 02.07.2010 05:51 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bilim insanları ineklerin kendi aralarında konuştuklarını ileri sürdü Hülya Avşar, eski eşi Kaya Çilingiroğlu'ndan makas aldı! Alman kurduyla fotoğraf çekilmek isteyen genç kız, bu pozdan 1 dakika sonra felaketi yaşadı! 20 yaşındaki eşcinsel kıza sokak ortasında saldırı! Kanlar içinde kaldı Hayatından şüphe edilen 63 yaşındaki adamın cesedi evindeki çöp yığınının içinden çıktı!

Son Dakika Haberleri