Basında Transfer İddiaları (8 Ağustos 2014) - Son Dakika

Basında Transfer İddiaları (8 Ağustos 2014)

08.08.2014 11:48

1
5+3 yabancı kontenjanını göz önünde bulunduran Prandelli, Campbell yurt dışından forvet istemedi. Mevlüt için temaslar yeniden alevlendi. Başkan Aysal, St.Etienne ile bizzat kendisi görüşüyor.(AÇIK MERT KORKUSUZ)

2
Geçen sezondan beri Galatasaray'ın istediği 21 yaşındaki Kolombiyalı, kiralık formülüyle Aslan olacak. (AÇIK MERT KORKUSUZ)

3
Kerim Frei transferinden kalan borçlar sebebiyle Fulham zorluk çıkarıyor. Ancak Bryan Ruiz bir an önce Kartal olmak için kulübüne baskı yapıyor. (AÇIK MERT KORKUSUZ)

4
Aslan sağ gösterip sol vuracak. Arsenal'in Kosta Rikalı yıldızı Campbell için Londra'da bulunan menajer Ergün, takımın hocası Wenger'i Alman futbolcu Podolski için ikna etti. Şimdi gözler Alman oyuncunun vereceği kararda. (BUGÜN)

5
Tarık'ın transferi suya düşünce hayal kırıklığı yaşayan Prandelli, sağbeke Şener'in stopere de Balanta'nın mutlaka alınmasını talep etti. (FANATİK)

6
Rusya'da Spartak Moskova forması giyen Serdar Taşçı için Galatasaray'ın dışında Beşiktaş'ın da devreye girdiği yazıldı. (FOTOMAÇ)

7
İtalyan basını, Galatasaray'ın teknik direktör Prandelli'nin isteğiyle 3 yıllık bir kontrat teklif ettiğini iddia etti.(FOTOMAÇ)

8
Trabzonspor'da kadro dışı kalan Emre Güral'ı menajeri Galatasaray'a önerdi. (FOTOMAÇ)

9
Vyntra'dan vazgeçip 22 yaşındaki sağ bek Martin linnes için Biliç'ten onay alan Beşiktaş, transferi son aşamaya getirdi. (VATAN)

Son Dakika Basında Transfer İddiaları (8 Ağustos 2014) - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ormanda yürüyüş yapan hemşireye önce tecavüz etti, ardından arabayla üstünden geçti Türkiye'de nadir görülen manzara! İki adımla şehir değiştiriyorlar "Ronaldo'ya karşı koyamam" diyen G.Saray'ın eski yengesi, yeniden evlenmeye hazır Cinsel içerikli videolarından servet kazanan pilot sonunda patladı: Beni kullandılar Arka Sokaklar'ın Zeliş'i dekolteli poz verdi, takipçileri tek bir şeye takıldı