Son Dakika Haberleri: Başkası izlemeden ilişkiye giremiyorlar! Adnan Oktar Tarikatının Şoke Eden Gerçekleri

Başkası izlemeden ilişkiye giremiyorlar! Adnan Oktar Tarikatının Şoke Eden Gerçekleri

7 ay önce

Adnan Oktar, gözaltına alındıktan sonra tüm Türkiye bu olayı konuşmaya başladı. Adnan Oktar, 1999 yılında gözaltına alındığında, polise verdiği ifadede cinsel ilişki ve şantaj üzerine kurulu cemaatinin iç yüzünü böyle anlatmıştı!

1
1999 yılında Adnan Oktar ve grubuna yönelik olarak düzenlenen operasyonun ardından, örgütün nasıl işlediği ve ne gibi uygulamalarda bulunduğu merak konusu oldu.
2
Yıllar evvel gözaltına alınan ve örgütün iç yüzünü polise sorguda itiraf eden Adnan Oktar, örgütün iğrençliklerini tüm detaylarıyla anlatmıştı.
3
O yıllarda İstanbul Polisi'nin başarılı operasyonuyla yakalandıktan sonra DGM tarafından tutuklanan Adnan Oktar, polisteki ifadesinde cinsel ilişki ve şantaj çetesinin örgütlenme şemasını da ayrıntılarıyla açıklamıştı.
4
İmamlar:
İmamlar:
Bahadır Güven, Fırat Develioğlu, Halil Hilmi Müftüoğlu, Emre Nil. Baş İmam'ın fetvalarını cemaate duyurup, uygulanmasını kontrol ediyorlar. Baş imamla, sadece onlar görüşebiliyor.
5
Kardeşler:
Kardeşler:
Cemaatin halkla ilişkiler kolu. Hepsi erkek müritlerden oluşuyor. Kitapların basılması, şantaj kasetlerinin, karalama metinlerinin hazırlanması, dağıtılması, toplantıların düzenlenmesi onların görevi.
6
Bacılar:
Bacılar:
Kadın müritlerden oluşuyor. Cemaat içinde kıdem alan, eğitimini tamamlayan, Adnan Hoca tarafından imana ulaştıkları kabul edilen müritler.
7
Kardeşlerle aynı görevleri üstleniyorlar. Cemaat içinde, kendi istedikleri erkek müritlerle birlikte oluyorlar. Partnerlerini seçme hakları var. Eski manken Gülay Pınarbaşı da cemaatin bacılarından.
8
Adnan Hoca, tarafından sınanıp hiçbir zaman bacı olamayacaklarına karar verilen kadınlar.
9
Cemaat içinde yatak odası partnerlerini seçme şansları var. Kardeşlerin ve bacıların verdiği görevleri yerine getiriyorlar.
10
Motorlar:
Motorlar:
Cemaatin en alt kademesindeki, kıdemsiz kadınlar. İmamlar ve kardeşler, istedikleri zaman onlarla ilişkiye girebiliyor. Reddetme hakları yok.Cariyeliğe ya da bacılığa yükselebiliyorlar.
11
Tuzak kurup çektikleri video kamera görüntüleriyle şantajdan 1997'de avukatlarının uyarısıyla vazgeçtiklerini açıklayan Adnan Hoca, ifadesinde şu açıklamaları yaptı:
12
"Avukatımız, bunun cezasının çok ağır olduğunu söyledi. Tüm eski kasetleri imha ettik. Sonra, cinsel içerikli kaset ve dergilerden aldığımız görüntüler üzerine, köşeye sıkıştırmak istediğimiz kişilerin yüzlerini monte ederek şantaja başladık. İşimiz bittikten sonra elimizdeki görüntüleri yok ediyorduk."
13
Tanıksız cinsel ilişki yasak
Tanıksız cinsel ilişki yasak

İmamlar ve kardeşler, cemaat içinden bir kadınla ilişkiye gireceği zaman, başlarında mutlaka ‘tanık' bulunuyor. Birleşmeyi izleyen tanık, Hoca'nın, fetvasına uygun oral ya da anal ilişki yapıp yapmadıklarını kontrol ediyor. Tanıksız ilişkiye girebilen tek kişi Adnan Hoca. Yeni gelen motorlardan, imamların beğenisini kazananlar Adnan Hoca'ya sunuluyor.
14
Yatakta çok vahşi
Yatakta çok vahşi
Cemaat içindeki bacı, cariye ve motorların ifadeleri, ilginç ve kalabalık cinsel ilişkileriyle dolu. Çoğu Adnan Hoca ile birlikte olduğunu itiraf eden müritler genellikle "Çok vahşiydi" ifadesini kullandılar.
15
TURNİKE SİSTEMİ
TURNİKE SİSTEMİ
İddialara göre, Oktar'ın yapılanma grubunda kedicikler dışında, erkekler, bacılar, kız kardeşler, adliye görevlileri gibi benzer görev dağılımları bulunuyor. Bunların arasında en ilginç iddia, erkekler tarafından kandırılan ve kız kardeşler olarak bahsedilen kızların "Turnike Sistemi"nde ilişki kölesi edilmeleri.

İddialara göre, evlenmek vaadiyle kandırılan kızlar, "kız kardeşler" grubuna sokuluyor. Ancak genç kızın evlenmesi için, önce diğer mürid erkeklerle ilişkiye girmesi sağlanıyor. Sırayla birçok erkekle ilişkiye giren kızlar ilişki kölesi haline getirilmesine "turnike sistemi" denildiği iddia ediliyor.
16
17
18
19
20

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Cani Kadın İlişki Kölesi Yaptığı Adamı Döverek Öldürdü, Cinsel Organını Kesip Sobaya Attı Ayşen Gruda'nın Kardeşleri de Ünlü Çıktı! İşte Kardeş Olan Ünlüler Ayşen Gruda'yla, Müjdat Gezen'in Nişan Attığını Biliyor muydunuz? 'Domates Güzeli' Ayşen Gruda'nın Hayatı Hakkında Hiç Bilinmeyenler Tarlada Ortaya Çıktı, Yakalamak İçin Herkes Seferber Oldu