Son Dakika Haberleri: Basketbol Sevgisi Yeter! Jem Wolfie Instagram'ı Sallıyor

Basketbol Sevgisi Yeter! Jem Wolfie Instagram'ı Sallıyor

4 ay önce

695 bin takipçili hesabıyla bazen basket topuyla bazen fiziğiyle şov yapan Jem Wolfie, herkesi büyülüyor...

1
26 yaşındaki Jem Wolfie, Instagram'ın son dönemlerde en çok dikkat çeken isimlerinden biri.
2
Herkes onu önce basketbola olan aşkıyla tanıyor sonra ise kıvrımlı vücuduyla. 696 bin takipçili hesabından sık sık paylaşım yapan Wolfie, basket potasında yaptığı hareketlerle herkesin beğenisini topluyor.
3
Jem Wolfie, 17 yaşındayken geçirdiği sakatlık nedeniyle basketboldaki profesyonel hayatını sonlandırmak zorunda kalsa da spora hayranlığı ve yeteneğiyle basketbolu bırakmış değil.
4
SPOR HOCALIĞI YAPIYOR
SPOR HOCALIĞI YAPIYOR


Jem Wolfie'nin en sevdiği oyuncusu ise Michael Jordan. Wolfie, kıvrımlı hatlarıyla Kim Kardashian'a da benzetilse de kendisinin böyle bir iddiası yok.
5
Yetenekleri sayesinde internet üzerinde fazlasıyla dikkat çeken Jem hem Good Eats adındaki sağlıklı yemek markasının kurucusu hem de özel spor hocası.
6
O boş zamanlarda fitness yapıyor ve kendisine güveniyor. Güzel sporcu yaptığı bir açıklamada "Fitness her zaman benim için bir tutku oldu. Pek çok sporu yaparak büyüdüm"dedi ve ekledi:
7
"Batı Avustralya Basketbol Ligi'nde oynadım. Onun dışında tenis ve yüzmede de iyiyim."
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22Diğer Galeriler

Meşhur Cinsel İlişki Sokağı ile Turizme Can Veren 'Red Light' Hakkında Çok Özel Bilgiler Hayatta Kalmak İçin Yılanların Kanını İçtiler! Eski İstanbul'dan Daha Önce Hiç Görmediğiniz Nostaljik Kareler Facebook'un Pek Bilinmeyen Özellikleri