Basketbolu Bıraktı Manken Oluyor - Son Dakika

Basketbolu Bıraktı Manken Oluyor

03.07.2009 11:02

1
BeşiktaşColaTurka'da başarılı bir sezon geçirirken maddi sıkıntıların çözümsüzlüğü üzerine yönetimle arası açılan ve sözleşmesi fesh edilen Sırp guard Milica Dabovic, samimi açıklamalarda bulundu.
2
Beşiktaş'ta

Siyah-Beyazlı yönetimi 'amatörce' davranmakla suçlayan Dabovic, 'Her şey çok güzel giderken, çok iyi bir kadromuz varken sırf parasal sıkıntılann çözümsüzlüğü yüzünden dağıldık. Eğer maddi kriz çözümlenseydi şampiyon olmamız işten bile değildi.

3
Diğer yabancılar da benim gibi birer birer Beşiktaş'la yollarını ayırdılar' dedi. Beşiktaş taraftarını asla unutamayacağını ifade eden tecrübeli guard, 'Bence Dünya'nın en müthiş taraftan Beşiktaş'ta. Onların kalbimdeki yeri ayn. Bana büyük sevgi gösteriyorlar, destek veriyorlar ve beni beğeniyorlar. Bu da beni dünyanın en mutlu insanı yapıyor' diye kouştu.
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Son Dakika Basketbolu Bıraktı Manken Oluyor - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü Aylık 10 bin TL gıda masrafı olan 11 çocuklu anne ısrarından vazgeçmiyor: Yine doğuracağım
Advertisement