Bavuldan çıplak cesedi çıkan Rus fenomenin, sevgilisinden kan donduran itiraf - Son Dakika

Bavuldan çıplak cesedi çıkan Rus fenomenin, sevgilisinden kan donduran itiraf

02.08.2019 12:50

Rusya'da, sevgilisi tarafından öldürüldükten sonra, cesedi çıplak halde bavula konulan 24 yaşındaki fenomen Ekaterina Semochkina'nın cinayetinde yeni bir gelişme yaşandı. Polis tarafından kıskıvrak yakalanan katil sevgili, korkunç cinayeti "Yataktaki performansımı eleştirdiği için öldürdüm." diyerek savundu.

1
24 yaşındaki Rus Instagram fenomeni Ekaterina Semochkina'nın, 33 yaşındaki sevgilisi Maxim Gareyev, kendisinin yatak performansını eleştirdiği ve hakaret ettiği için Ekaterina'yı öldürdüğünü itiraf etti.
2
Gareyev'in iddialarına göre, Semochkina, kendisine defalarca hakaret etmiş, bununla da yetinmeyerek Gareyev'in yatak performansının, çok çirkin ve düzeltilemez olduğunu söylemişti.
3
Gareyev, "Cinsel performansından, yüzümün görüntüsüne, maddi durumuma kadar her konuda hakaret etti. Dayanamadım..." dedi.
4
Korkunç cinayetin detaylarını anlatan Gareyev, sevgilisini göğsünden ve boynundan en az 5 kez bıçakladığını da itiraf etti.
5
Yaptıklarına bin pişman olduğunu söyleyen adam, soruşturmaya yardım edeceğini söyledi.
6
Kan donduran cinayet, Ekaterina Semochkina'nın anne ve babasının Moskova'daki dairesine gelmesiyle ortaya çıktı. Evin içinde bir bavul fark eden anne ve babası açtıklarında korkunç manzarayla karşılaştı.
7
24 yaşındaki kızları Semochkina'nın elleri ve ayakları bağlanmış, bavulun içine tıkılmıştı. Olay yerine gelen polis ekipleri dahil herkes karşılaştığı manzara karşısında şoke oldu.
8
9
Semochkina'nın arkadaşları ise Gareyev'in çok kıskanç olduğunu ifade ederek, maddi durumunun kötüleşmesinin ardından ikilinin arasının bozulduğunu söyledi.
10
Gareyev, kendisiyle birlikte olmak için buluştuğunu söyleyerek, "Bir süredir başka biriyle de görüşüyordu. Bu kişinin 52 yaşında olduğunu söyledi. Birlikte Hollanda'ya gideceklerdi" dedi.

11
Polise teslim olan 33 yaşındaki IT uzmanı, detaylı bir şekilde sorgulandı.
12
Öte yandan genç kadının 52 yaşında olduğu iddia edilen sevgilisi de araştırılıyor.
13
Her ne kadar Instagram fenomeni olsa da Ekaterina Semochkina'nın asıl eğitimi tıp üzerine. Genç kadın, dermatolog ve cinsel sağlık pratisyeni diplomasına sahip.
14
15
16
17
18
19
20

Son Dakika Bavuldan çıplak cesedi çıkan Rus fenomenin, sevgilisinden kan donduran itiraf - Son Dakika


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yeşilçam'ın ok kirpikli güzelinden balkonda güneşlenme pozu Bu fotoğraf ülkeyi karıştırdı! Gözaltına alındı, gerekçe ise şaşırttı Hayvanat bahçesine baskın yapan polis, 20 kaplanın ölüsünü buldu! Bir tanesinin başı kesikti İçine şeytan kaçtı diye medyuma götürdüğü kızı tarafından parçalara ayrıldı Poz uğruna kayalıklara tırmanan model dengesini kaybedince suya düştü