Bayern'in Ardındaki Kadın; Kathleen Kruger - Son Dakika

Bayern'in Ardındaki Kadın; Kathleen Kruger

16.04.2014 10:51

1
Bayern Münih teknik direktörü Pep Guardiola'nın yanında sıkça görmeye başladığımız ve dikkatleri üzerine çeken kadın Kathleen Kruger, Bayern Münih'in ardındaki kadın olarak biliniyor.

2
Bayern Münih‘in kadınlar takımında 6 sene forma giyen Kruger, 2000-02 yılları arasında Almanya U17 Milli Takım'ında da oynama şansı buldu.

3
Yaklaşık 5 senedir Münih Kulübü'nde birçok pozisyonda çalışan Kathleen Kruger, hem saha içinde hem de saha dışına görev aldı.

4
Başarılarının ardından kulüpte daha büyük bir adım atmaya karar veren Kruger, kendini geri planda tutmak istemesine rağmen geçen sezon üç kupalı kutlamada dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

5
Kutlamalar sırasında önemli bir figür haline gelen 28 yaşındaki Kruger, "işimi arka planda yapmayı seviyorum. Üst düzey bir futbol kulübünde çalışmaktan mutluyum" diye konuştu.

6
7
8
9
Şampiyonluk kutlamaları sırasında Franck Ribery'nin mikrofonda sürekli ismini söylediği Kathleen Kruger, "bazen, kıçıma bir tekme gerekiyor" sözleriyle de kendi zayıflığının ipucunu esprili bir şekilde dile getirdi.

YORUMLAR
500

Son Dakika Bayern'in Ardındaki Kadın; Kathleen Kruger - Son Dakika


Advertisement