Bayıltan Sahne! - Son Dakika

Bayıltan Sahne!

15.12.2010 10:13

1
Ahmet Uğurlu, başrolü paylaştığı Füsun Demirel yüzünden “Memleket Meselesi” filminin setinde fenalık geçirdi.
2
Bir ilkokul öğretmeninin uğradığı haksızlıktan sonra başlattığı hukuk mücadelesini konu alan “Memleket Meselesi”, başrol oyuncusu Ahmet Uğurlu'ya zor anlar yaşattı. Usta oyuncu, filmde eşini canlandıran Füsun Demirel'in sırtını çiğnediği sahnede fenalık geçirdi. İkiz çocuk annesi Demirel'in sırtına çıkmasıyla birlikte ağırlıktan dolayı nefessiz kalan oyuncunun tansiyonu yükseldi.
3
Bir süre dinlenip kendini topladıktan sonra yeniden kamera karşısına geçen Uğurlu'nun imdadına bu kez set görevlileri yetişti. İki kişi Demirel'i kolundan tutup havaya kaldırarak ağırlığının tamamını Uğurlu'ya vermesini engelledi. Bunun hayatının en zor sahnesini olduğunu söyleyen Füsun Demirel, “Kilomun farkındayım, Ahmet'in ayaklarımın altında nasıl eziyet çektiğini gördüm. Bir şey olacak diye ödüm koptu” dedi.
4
5
6
7

Son Dakika Bayıltan Sahne! - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı