BBG Evi Aşıkları - Son Dakika

BBG Evi Aşıkları

26.06.2009 23:41

1
AŞK ODASINA KİLİTLENECEKLER İngiltere'de yayınlanan Big Brother (Biri Bizi Gözetliyor) programının aşıkları Sophie Reade ve Kris Donnelly iki gün boyunca bir odada kilitli kalacaklar.

2
Program sırasında birbirlerine aşık olduklarını söyleyen ve sürekli öpüşerek kameralara seksi görüntüler veren çift, ilişkilerinin gerçek olup olmadığının anlaşılması için 'aşk odasına' kilitlenecek. 20 yaşındaki Sophie Reade ile 24 yaşındaki Kris Donnelly böylece birbirlerini ne kadar tanıdıklarını da anlamış olacaklar.

3
Çifte bu süre içinde birbirleriyle ilgili zor sorular sorulacak. İkili odada kaldıkları günler boyunca birbirleriin evdeki diğer yarışmacılarla olan konuşmalarını da dinleyecek. Böylece ikilinin arasındaki ilişkinin gerçek mi yoksa sahte mi olduğu anlaşılacak.

4
Big Brother yapımcıları bu serinin başında yarışmacılar arasında sahte romantik iişkiler kurulmasını yasaklamıştı. Programın geride kalan bölümleri boyunca durmadan öpüşen, birlikte küvete giren ya da havuzda samimi pozlar veren Kris ve Sophie de görüşme odasında ilişkileri hakkında sorgulanmıştı.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika BBG Evi Aşıkları - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı