Son Dakika Haberleri: BDP Küçükçekmece Kadın Meclisi Üyesi Nazliye Sincar Öldürüldü

BDP Küçükçekmece Kadın Meclisi Üyesi Nazliye Sincar Öldürüldü

6 yıl önce

BDP üyesi Nazliye Sincar, Dünya Barış Günü etkinliklerine katılmaya giderken eski eşi tarafından vurularak öldürüldü.

1
BDP üyesi Nazliye Sincar, Dünya Barış Günü etkinliklerine katılmaya giderken eski eşi tarafından vurularak öldürüldü.
2
Cinayeti bir mahalle sakini şu şekilde anlattı: "Silah sesiyle dışarı çıktım. Kadın düştü. Bir genç cinayeti işleyenin ara sokağa kaçtığını söyledi. Daha sonra kalabalık geldi. Bir kaç saniye sonra kadın hayatını kaybetti. Daha sonra ambulans gelip kadını aldı. Polis gelip olay yerinde çalışma başlattı. Kovanlar toplandı. Kurşunlardan biri buradaki garaja isabet etti. Eski kocası tarafından vurulduğu söylendi."
3
Ağır yaralanan Nazliye Sincar, ambulansla kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
4
1 Eylül Dünya Barış Günü nedeniyle, dün BDP öncülüğünde Kadıköy'de barış mitingi düzenlenmişti. Mitinge BDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, BDP Milletvekilleri Sırrı Süreyya Önder, Sebahat Tuncel ile Halkların Demokratik Kongresi (HDK) Yürütme Kurulu Üyesi İstanbul Milletvekili Levent Tüzel katıldı.
5
Kadıköy barış mitinginden görüntüler.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Haber Yayın Tarihi : 02.09.2013 11:39 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İsviçre Alpleri'nin Zirvesinde Ne Olduğunu Gören Şoke Oluyor! Doğuştan Elleri Olmayan Kadın Ayakları ile Uçak Kullanan İlk Pilot Oldu! Kızının Doğum Günü için Hurda Vosvos'u Baştan Yarattı! Son Hali İnanılmaz Game Of Thrones Oyuncuları Bölüm Başı Ne Kadar Kazanıyor Doğum Oranı Artsın Diye Tüm Çiftlere Ücretsiz Viagra Dağıtılacak!