BDP'li Başkan Kameraya Yakalandı ! - Son Dakika

BDP'li Başkan Kameraya Yakalandı !

29.07.2010 13:58

1
Adana'da BDP'nin Seyhan İlçe Başkanı Hüseyin Beyaz, yasadışı sokak eylemlerine yön verdiği, gösterilere katıldığı iddiasıyla tutuklandı.
2
Ova Mahallesi'nde geçen hafta yapılan, terör örgütü PKK ve bölücübaşı Abdullah Öcalan lehindeki gösterilerde, BDP Seyhan İlçe Başkanı Hüseyin Beyaz'ın göstericilere yardım ettiği saptandı.
3
Elde edilen fotoğraf ve görüntülü kamera kayıtlarında duvarlara 'PKK' yazıları yazan göstericilerin yüzünü puşi ile kapatan Beyaz, gözaltına alındı. Yapılan sorgusunda suçlamayı kabul etmeyen Beyaz, 'Sokak eylemlerine yön vermek ve katılmak' suçlamasıyla çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

4
5
6
7
8
9
10

Son Dakika BDP'li Başkan Kameraya Yakalandı ! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden