Son Dakika Haberleri: BDP'lilerin Kandil Hatırası

BDP'lilerin Kandil Hatırası

7 yıl önce

1
Selahattin Demirtaş ile Sırrı Süreyya Önder'in PKK'nın tepe yöneticileriyle çektirdiği fotoğraflar ortaya çıktı.
2
İmralı'da görüştükleri Abdullah Öcalan'ın mektubunu Kandil'e götüren BDP lideri Selahattin Demirtaş ile BDP Milletvekili Sırrı Süreyya Önder'in PKK'nın tepe yöneticileriyle çektirdiği fotoğraflar yayınlandı. Örgüt hiyerarşisinde Karayılan'ın Bayık'ın üstünde olduğu anlaşılıyor.
3
BDP heyeti Kandil'e giderek Abdullah Öcalan'ın yazdığı metubu PKK'lı yöneticelere verdi. BDP'li vekillerle PKK'lılar arasındaki görüşmenin görüntüleri ise terör örgütüne yakınlığıyla bilinen Fırat Haber Ajansı'nın internet sitesinde yayınlandı.
4
Bu fotoğraflarda BDP Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş, BDP Milletvekili Sırrı Süreyya Önder ile PKK yöneticileri Murat Karayılan, Cemil Bayık, Duran Kalkan, Rohani Serhat, Sabri Ok, Sülbüs Peri, Nurettin Sofi, Delal Amed, Bahoz Erdal ve Rengin Botan yer aldı. PKK'lı yöneticiler tarafından BDP'lilere Öcalan'a iletilmek üzere bir mektup verildi.
5
6
7
8
9
10
11
12


Haber Yayın Tarihi: 10.04.2013 09:12 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Hollandalı kadın futbolcu Anouk Hoogendijk, güzelliğiyle nefes kesiyor! Güzelliğiyle bir döneme damga vuran Marilyn Monroe'nun cesediyle ilgili şoke eden gerçek, yıllar sonra ortaya çıktı! Kadın dizisinin yıldızı Özge Özpirinçci, kendisini bikinili görüntüleyen magazincilere ters köşe yaptı! Üniversite sınav sonuçları açıklanan binlerce öğrenci, kendilerini sokaklara attı! Eğlencenin dozu fena kaçtı Fırtınadan korunmak için sığındığı konteynerde, ölümle burun buruna geldi!