Bebeğini Doğurduğu Anların Fotoğraflarını Kendisi Çekti - Son Dakika

Bebeğini Doğurduğu Anların Fotoğraflarını Kendisi Çekti

03.02.2017 11:00

1
24 yaşındaki genç anne, oğlunun doğumunun bir anını bile kaçırmak istemediği için kendi doğumunu fotoğrafladı. Oğlunu dünyaya getirdiği sihirli anları kendisi fotoğrafladı ve bunun diğer anneleri cesaretlendireceğini söyledi.

2
Lauren Chenault isimli kadın, oğlunun doğumunun bir anını bile kaçırmak istemediği için kendi doğumunu fotoğrafladı. Daily Mail'in haberine göre 24 yaşındaki kadın ailesinin ve arkadaşlarının yardımıyla oğlunun dünyaya geldiği sihirli anları kaydetmeyi başardı.

3
2 çocuk annesi fotoğrafçı yaptığı açıklamada, "Diğer annelere çok güzel bir mesaj oldu bence. Eşimin ve arkadaşlarımın yardımı olmadan yapamazdım. Kamerayı tutabilmem için bacaklarımı arkada tuttular." diye konuştu.

4
Lauren doğumun çoğunu kamerayı karnının üstünde tutarak kaydetti. En mükemmel anı yakalamak için eli sürekli düğmedeydi.

5
6
7
8
9

Son Dakika Bebeğini Doğurduğu Anların Fotoğraflarını Kendisi Çekti - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Best Model of Turkey'in 15 yaşındaki kraliçesi Melisa İmrak tartışma yarattı Kapadokya'da 29 Ekim coşkusu! Ay yıldızlı bayrağımız gökyüzüne yükseldi Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı