Bebeğini Ölüme Terk Eden Seçil Öğretmene Ünlülerden Tepki Yağdı - Son Dakika

Bebeğini Ölüme Terk Eden Seçil Öğretmene Ünlülerden Tepki Yağdı

23.10.2013 09:37

GÖLCÜK'te, iki aylık bebeğini evde bırakarak tatiline giden ve açlıktan bebeğin ölümüne neden olan öğretmen Seçil M.D.'ye ünlü isimlerden tepki yağdı.

1
Gölcük'te, iki aylık bebeğini evde bırakarak 9 günlük bayram tatiline giden ve açlıktan bebeğin ölümüne neden olan öğretmen Seçil M.D.'ye ünlü isimlerden tepki yağdı.

Durumu vahşet olarak değerlendiren ünlü isimlerin tepki dolu mesajları:

2
Ahu Sungur:

Birileri 2 aylık bebeği açlığa, susuzluğa terk eder, birileri dilendirir, birileri dayak atıp öldürür! Bu nasıl vahşet! Allah'ım aklımızı koru.

3
Ebru Polat:

Çocuğunu ölüme terk eden kadının akli dengesi bozuk muhtemelen. Çünkü hiçbir hastane kaydı olmayan bebeği, istese yok edebilirdi. Tam bir ruh hastası. Çocuk yaşasa kim bilir ne eziyetler çekecekti. Allah im korusun böyle ebeveynlerden bu çocukları.

4
Ece Erken:

Yeni doğan bebeğini bırakıp 9 gün tatile gitmiş, bebek açlıktan-susuzluktan ölmüş! Bunun adı cinayet! Cezası müebbet hapis olmalı!

5
Eray Demirkol:

Bir bebeğin dokuz gün aç susuz tek başına hayatta kalabileceğini düşünmek ne büyük bir kafasızlık nasıl bir ahmaklıktır vicdansız kadın.

6
Reyhan Karaca:

2 aylık bebeğini 9 gün evde bırakıp giden de anne, çocuğu için kendi aç yatıp onu doyuran da anne. Öfkelenmemek elde değil! Ya cezası

7
T.C Ebru Destan İnan:

Allah'ım bir katile kızarken katil olabilirim! Yahu kadın 2 aylık bebeğini evde yalnız bırakıp 9 günlük tatile nasıl çıkarsın!

Son Dakika Bebeğini Ölüme Terk Eden Seçil Öğretmene Ünlülerden Tepki Yağdı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement