Son Dakika Haberleri: Bebek Bu Halde Doğdu, Ailesi Korkunç Şekilde Öldürmek İstedi

Bebek Bu Halde Doğdu, Ailesi Korkunç Şekilde Öldürmek İstedi

3 yıl önce

Kuzey Hindistan'ın Pindwara yakınlarında 22 yaşındaki Kuli Bai, bebeğini dünyaya getirdi. Ancak bebeği diğerlerinden çok farklıydı. Bebeğin dört bacağı, üç eli ve iki cinsel organı vardı. Bebeğini görünce hem kendisi hem de çevresindekiler şoke oldu. Daha sonrası ise gerçekten korkunç...

1
Doktorlara göre bebek ‘parazitik ikiz'miş. Parazitik ikizlerde, ikizlerden birinin bir bölümü diğer ikizin üzerinde yaşamaya devam eder.

2
İkizlerden biri yaşamını sorunsuz devam ettirirken diğeri giderek zayıflar.

3
Anne ve babası bebeği ilk gördüğünde gözlerine inanamadı. Annenin ailesi muhafazakardı ve bebeğin şeytani güçleri olduğunu düşündü. Belirtilenlere göre annenin ailesi bebeği canlı canlı nehre bile atmaya kalkmış. Neyse ki bebeğin haberi Matra Chhaya Hastanesi'nde çalışan Dr. Bharat Pal Danda'ya ulaşmış.

4
Doktor, “Annenin ailesinin bebeği nehre atmak istediğini duyunca şok oldum. Onlara göre bebek şeytanla bağlantılıydı. Yardım etmem gerekiyordu” dedi. Doktor, bebeğin ve annenin hastaneye getirilmesi için bir ambulans yollattı. Bebeğin durumu çok kritikti ve derhal operasyona alınması gerekiyordu.

5
Çocuk hemen yakınlardaki bir başka hastaneye transfer edildi. Operasyon için dört cerrah gerekliydi. Operasyon sonrasında bebeğin fazlalık olan organları başarılı bir şekilde alındı. Operasyonda yer alan bir başka cerrah Parveen Mathur “Bebeğin yaşamını sürdürebilmesi için bazı organlarını aldık. Durumu şimdi gayet iyi. Birkaç hafta gözetim altında tutacağız” dedi. Cerrahlar bu tür bir vakayla ilk kez karşılaşmıyordu. Üç ay önce benzer bir operasyon gerçekleştirmişlerdi. Neyse ki bebek şuan oldukça sağlıklı.Haber Yayın Tarihi: 21.08.2017 01:10 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti!