Son Dakika Haberleri: Becky Hammon, San Antonio Spurs'un Asistan Koçu Oldu

Becky Hammon, San Antonio Spurs'un Asistan Koçu Oldu

6 yıl önce

1
San Antonio Spurs, WNBA'in deneyimli isimlerinden Becky Hammon'ı asistan koçluğa getirerek NBA'de bir ilki gerçekleştirdi.

2
San Antonio Spurs'un yönetimi, WNBA'in deneyimli isimlerinden Becky Hammon'ı asistan koçluğa getirerek NBA tarihide ilk kez bir kadına teknik kadroda görev verdi.

3
Basın toplantısında konuşan Hammon, hayatında hiçbir şeyi kolay elde etmediğini vurgulayarak, "Tırnaklarımla kazıyarak bugünlere geldim ve mücadeleyehazırım. Olaylara geniş bir açıdan bakarım, zor kararlar verilmesi gerektiğinde sorumluluk alırım. Biraz adrenalin tutkunu da sayılırım. Hayatımda karşıma çıkan en mükemmel şansı yakaladım ve mücadeleye hazırım" dedi.

4
Koç Gregg Popovich ise "Becky Hammon'ın teknik ekibe dahil olması beni heyecanlandırıyor. Özellikle geçen yılki kariyerini incelediğimde basketbol zekası, çalışma disiplini ve birebir iletişim gücüyle Spurs'a çok şeyle katacağına inanıyorum" ifadesini kullandı.

5
Hammon, oyuncu seçimleri, maç planları ve antrenman programları gibi konularda koç Gregg Popovich'e yardımcı olacak.

6
7
8
9Haber Yayın Tarihi: 06.08.2014 01:19 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Yasak Elma'nın yıldızı Tuvana Türkay'ın annesine bakın! O da estetik güzeli çıktı 124 yıl önce çekilen ilk röntgendeki ilginç detay ortaya çıktı! Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'sini hiç böyle görmediniz! Cesur pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Ayasofya'da çırılçıplak poz vermişti! Tepki çeken model hakkında flaş gelişme Yıldız futbolcu, İspanyol güzelin peşine düştü! Her şeyi Instagram ele verdi