Becky Hammon, San Antonio Spurs'un Asistan Koçu Oldu - Son Dakika

Becky Hammon, San Antonio Spurs'un Asistan Koçu Oldu

06.08.2014 13:19

1
San Antonio Spurs, WNBA'in deneyimli isimlerinden Becky Hammon'ı asistan koçluğa getirerek NBA'de bir ilki gerçekleştirdi.

2
San Antonio Spurs'un yönetimi, WNBA'in deneyimli isimlerinden Becky Hammon'ı asistan koçluğa getirerek NBA tarihide ilk kez bir kadına teknik kadroda görev verdi.

3
Basın toplantısında konuşan Hammon, hayatında hiçbir şeyi kolay elde etmediğini vurgulayarak, "Tırnaklarımla kazıyarak bugünlere geldim ve mücadeleyehazırım. Olaylara geniş bir açıdan bakarım, zor kararlar verilmesi gerektiğinde sorumluluk alırım. Biraz adrenalin tutkunu da sayılırım. Hayatımda karşıma çıkan en mükemmel şansı yakaladım ve mücadeleye hazırım" dedi.

4
Koç Gregg Popovich ise "Becky Hammon'ın teknik ekibe dahil olması beni heyecanlandırıyor. Özellikle geçen yılki kariyerini incelediğimde basketbol zekası, çalışma disiplini ve birebir iletişim gücüyle Spurs'a çok şeyle katacağına inanıyorum" ifadesini kullandı.

5
Hammon, oyuncu seçimleri, maç planları ve antrenman programları gibi konularda koç Gregg Popovich'e yardımcı olacak.

6
7
8
9

Son Dakika Becky Hammon, San Antonio Spurs'un Asistan Koçu Oldu - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

İki gün önce "Hızlı araç kullanırım" demişti! Çukur'un Celasun'u aracıyla şarampole yuvarlandı Anıt mezarın üstündeki mesajı gören arkeologlar 1500 yıllık uyarıyla karşılaştı Güzel sunucu Emily Attack, meyhanede tanıştığı bir adam ve karısıyla ilişkiye girdiğini itiraf etti Evinin yanında insan kemiği bulundu! İnternetten tanıştığı erkeği yiyen yamyam tutuklandı Yetkililer itiraf etmek zorunda kaldı! Salgının kontrolden çıktığı ABD'de cesetler kamyonlarda saklanıyor