Bedelli Askerlikten Faydalanabilmek İçin Atını İnternetten Satışa Çıkardı - Son Dakika

Bedelli Askerlikten Faydalanabilmek İçin Atını İnternetten Satışa Çıkardı

26.07.2018 10:32

Bedelli askerlikten faydalanabilme hakkına sahip gençler, 15 bin lirayı ödeyebilmek için sahip oldukları birçok şeyi internetten satışa çıkardı.

1
İŞTE BEDELLİ ASKERLİK ÜCRETİNİ KARŞILAYABİLMEK İÇİN SATIŞA SUNULANLAR
İŞTE BEDELLİ ASKERLİK ÜCRETİNİ KARŞILAYABİLMEK İÇİN SATIŞA SUNULANLAR
Bankalar 48 aya kadar vadelerde kredi hazırlarken, bazıları çareyi otomobilini, evini, traktörünü ve hayvanlarını satışa çıkarmakta buldu. Bununla birlikte online satış sitelerinde ikinci el hareketliliği oluştu. Bedelli askerlik ücretini karşılayabilmek için satışa sunulanlar arasında arsa, ev, iş yeri, otomobil, motosiklet, ticari ve deniz araçları, traktör, çelik jant, bilgisayar, cep telefonu, fotoğraf makinesi, kamera, kol saatinin yanı sıra inek ile at gibi hayvanlar da yer aldı.

2
İNTERNETTE VERİLEN İLANLAR DİKKAT ÇEKTİ
İNTERNETTE VERİLEN İLANLAR DİKKAT ÇEKTİ

Bedelli askerlik için ürünlerini satışa çıkartanların ilanların açıklama kısımlarına yazdıkları şu ifadeler ise dikkat çekti: ' Çerkezköy ve Kapaklı bölgesinde 2 arsa, piyasanın 15 bin lira aşağısında, bedelli askerlik için acil satılıktır', '7 yaşında. Arabaya da koşar. Çok uysal bakımlı güzel bir dişi at. Ormana gider, eşinizi dostunuzu gönül rahatlığıyla bindirebilirsiniz', "Tertemiz hiçbir çiziği, hasarı olmayan çok memnun olduğum motorumu askerlikten dolayı satıyorum. Alana hayırlı olsun."

3
4
5
6
7

YORUMLAR
500

Son Dakika Bedelli Askerlikten Faydalanabilmek İçin Atını İnternetten Satışa Çıkardı - Son Dakika Ekonomi


Advertisement