Bedeninde Yüzlerce Tümörle Yaşıyor! - Son Dakika

Bedeninde Yüzlerce Tümörle Yaşıyor!

3 yıl önce

Shadot Hossain isimli adam, tüm vücudunu kaplayan tümörle yaşam mücadelesi veriyor...

1
Kuzey Bangladeş'te yaşan 47 yaşındaki Shadot Hossain'in hayatı günden güne büyüyen ve artık vücudunun tümünü kaplayan tümörleri nedeniyle içinden çıkılmaz bir hal almaya başlamış.

2
Kısa süre içerisinde bir operasyon yapılmazsa gözlerini tamamen kaybetme riski ile karşı karşıya olan Shadot Hossain'in nörofibromatozdan dolayı tümörlerinin sinirleri boyunca büyümesine neden olduğu düşünülüyor.

3
Vücudundaki tümörler nedeniyle kıyafetlerini giyemediği gibi kendi beslenmesini sağlamak içinde bir hayli uğraşması gerekiyor.

4
Yemek yediği zaman çiğnemek zorunda kalması nedeniyle boyun ağları yaşadığını ve bu nedenle genellikle pirinç yemek zorunda kaldığını ifade eden Shadot Hossain'in babası da oğlunun bu acılarla yaşamasının çok zor olduğunu anlatıyor.

5
Özellikle çocukların kendisini görünce korktuğunu anlatan Shadot Hossain, bu nedenle dışarı çıkmayı fazla tercih etmediğini ifade ediyor.

6
Hastalığı nedeniyle işinden ayrı kalan ve maddi durumu da bozulan Hossain, düzenli bir geliri olmadığı için tedavisini de devam ettiremiyor.

7
Muhammed Mamun Biswas"Ben hükümetten, Shadot'a uygun tedaviyi vermesini rica ediyorum, böylece normal bir yaşama geri dönebilir ve ailesini destekleyebilir ve çocuğuna okumasına yardımcı olabilir" diyor.

8
Ve Muhammed'in çabaları sayesinde Shadot, tam teşhis ve potansiyel tedavi için Dhaka'daki Ulusal Sinir Bilimleri ve Hastanesi Ulusal Enstitüsüne gidecek.


9
Ailenin tek umudu ise hayır kurumları ve sosyal yardımlar. Yerel sosyal hizmet uzmanı Muhammed Mamun Biswas, Shodat adına kampanya yürütüyor ve para topluyo

Haber Yayın Tarihi: 07.07.2017 01:31 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İstanbul'un nadide semtinde telesiyej keyfi! 60 yıl önce çekildi Ayşen Gruda'yla, Müjdat Gezen'in nişan attığını biliyor muydunuz? Cani anneden kan donduran itiraf! 3 çocuğunu ninniler eşliğinde boğarak öldürdü Isırdığını 10 dakikada öldürüyor! Yangın ve selin vurduğu Avustralya'da katil örümcek alarmı Ramo'nun yosun gözlü güzeli Fatoş, Instagram pozlarıyla büyülüyor!

Son Dakika Haberleri