BEDRİ RAHMİ Resimleri

Bedri Rahmi Resimleri

  • 25 Ağustos 2015 10:17 Göcek Koylarının İşletmeleri 'Hak' Bekliyor Göcek Koylarının İşletmeleri 'Hak' Bekliyor Orman ve Su İşleri Bakanlığı'nın 29 yıllığına ihaleyle işletme hakkını devretmek istediği ancak açılan davalarla ihalelerin iptal edildiği 'Göcek koyları' olarak bilinen Akbük, Bedri Rahmi (Taşyaka), Göbün ve Küçük Sarsala koyları yatçıların yoğun ilgisini çekiyor.
  • 08 Nisan 2015 13:26 Koylar İçin Ölüm Orucuna Devam Koylar İçin Ölüm Orucuna Devam Orman ve Su İşleri Bakanlığı'nın 'Göcek koyları' olarak bilinen Akbük, Bedri Rahmi (Taşyaka), Göbün ve Küçük Sarsala koylarını 29 yıllığına ihaleye çıkarmasının ardından çeşitli eylemler yapan, koyların eski işletmecisi olan köylüler ile çevrecilerin direniş çadırındaki ölüm orucuna destek sürüyor.
  • 05 Nisan 2015 20:09 Göcek Koylarında Plaj Temizliği Göcek Koylarında Plaj Temizliği Orman ve Su İşleri Bakanlığı'nın 'Göcek koyları' olarak bilinen Akbük, Bedri Rahmi (Taşyaka), Göbün ve Küçük Sarsala koylarını 29 yıllığına ihaleye çıkarmasının ardından çeşitli eylemler yapan koyların eski işletmecisi olan köylüler ile çevreciler; bugün plaj temizliği etkinliği düzenledi.
  • 02 Nisan 2015 12:40 Göcek Koyları İçin Çadır Direnişi Göcek Koyları İçin Çadır Direnişi Orman ve Su İşleri Bakanlığı'nın 'Göcek koyları' olarak bilinen Akbük, Bedri Rahmi (Taşyaka), Göbün ve Küçük Sarsala koylarını 29 yıllığına ihaleye çıkarmasının ardından, yıllardır bu koyları işleten köylüler ile çevrecilerin başlattığı direniş çadırındaki eylem, birinci haftasına ulaştı.
  • 01 Nisan 2015 12:47 Göcek Koyları İçin Umutlu Bekleyiş Göcek Koyları İçin Umutlu Bekleyiş Orman ve Su İşleri Bakanlığı'nın mesire yeri olarak 29 yıllığına kiralamak üzere ihaleye çıkardığı Göcek'teki 4 koydan biri olan Bedri Rahmi (Taşyaka) Koyu'nun ihalesine Muğla 2'nci İdare Mahkemesi'nin yürütmeyi durdurma kararı vermesi, çevrecileri ve köylüleri umutlandırdı.
  • 26 Mart 2015 12:38 Göcek Koyları İçin İçeride İhale, Dışarıda Eylem Göcek Koyları İçin İçeride İhale, Dışarıda Eylem Orman ve Su İşleri Bakanlığı'nın 29 yıllığına kiraya vereceği Muğla'da Göcek'teki dört koydan Bedri Rahmi (Taşyaka) ve Akbük'ün ihalesi Dalaman Orman İşletme Müdürlüğü'nde başladı.
  • 25 Mart 2015 13:05 Göcek Koyları Talana Açılıyor Tepkisi Göcek Koyları Talana Açılıyor Tepkisi Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Muğla'da 'Göcek koyları' olarak bilinen Bedri Rahmi, Akbük, Göbün ve Küçük Sarsala koylarını ihaleyle kiralayacak.
  • 02 Ekim 2013 23:16 Bedri Rahmi Eserleriyle Bornova'da Bedri Rahmi Eserleriyle Bornova'da İzmir'de sanatın gündemine damga vuran organizasyonlara imza atan Bornova Belediyesi, 'Türk Resminin 100 Ünlü Yüzü' ve Dünyaca Ünlü İspanyol Ressam Joan Miro'nun eserlerinden oluşan "Düşlerimin Rengi" sergilerinin ardından yine çok konuşulacak...
  • 06 Ağustos 2009 15:24 Yarım Kalan Aşklar Yarım Kalan Aşklar