Beğenileri, aşkını ele verdi! Yıldız futbolcu Theo Hernandez gönlünü dövmeli güzele kaptırdı - Son Dakika

Beğenileri, aşkını ele verdi! Yıldız futbolcu Theo Hernandez gönlünü dövmeli güzele kaptırdı

Milan'ın Fransız futbolcusu Theo Hernandez'in beğenileri, dövmeli güzel Zoe Cristofoli'ye olan aşkını ele verdi. Yeni bir aşka yelken açan Hernandez'in sevgilisi Cristofoli, başarılı futbolcunun maçlarını en kısa zamanda tribünden izlemek istediğini söyledi.

1
Real Madrid'den geçtiğimiz yıl 20 milyon euro bonservis bedeliyle kırmızı-siyahlı ekibin yolunu tutan 22 yaşındaki futbolcu için sevgilisinin, Milano'da geçirdiği günlerin olmazsa olmazlarından biri haline geldiği ifade edildi.
2
Instagram üzerinden vücudundaki dövmeleri sergilemesiyle meşhur olan ve dövme modelliği yapan Cristofoli'nin, sosyal medya platformunda yüzbinlerce takipçisi bulunuyor.

3
İtalyan modelin vücudunun hemen her bölgesinde dövmeler var. Bacaklarından boynuna kadar dövme bulunan Zoe Cristofoli'nin, Serie A'da maçların seyircili bir şekilde oynanacağı günleri iple çektiği belirtildi.

4
San Siro Stadı'na giderek sevgilisinin maçını tribünden izlemeyi ve kendisini desteklemeyi çok istediği vurgulanan modelin, ilk fırsatta bunu yapmak için sabırsızlandığı kaydedildi.
5
Bir dönem Manchester City'nin Arjantinli yıldızı Sergio Aguero ile aşk yaşayan Zoe Cristofoli, Instagram paylaşımları da oldukça dikkat çekiyor.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

'İç çamaşırsız sahaya çıkıyorum' diyen güzel sporcu: 18 yaşıma kadar bebek maması yedim Kennedy suikastını bilen büyük kahinin tüyler ürperten 2020 kehaneti ortaya çıktı Doğum için hastaneye gitti! Saatler sonra tüm ülkeyi yasa boğan haber geldi İrem banyosundan paylaştı: Bikini, mayo astığım yere maske astım Görüntüsü değişince tüm kapılar kapandı! Oyuncu Ümit Erdim'in verdiği 60 kilo iş hayatına mani oldu