Behzat Ç. ile Sevilen Oyuncunun Eşi de Ünlü Çıktı! İşte Yıldızların Gerçek Aşkları - Son Dakika

Behzat Ç. ile Sevilen Oyuncunun Eşi de Ünlü Çıktı! İşte Yıldızların Gerçek Aşkları

31.10.2018 08:21

Bir Ankara Polisiyesi Behzat Ç. ile milyonların gönlünde taht kuran Erdal Beşikçioğlu'nun eşinin de oyuncu olduğunu biliyor muydunuz? İşte Beşikçioğlu ve diğer yıldız isimlerin bilinmeyen aşkları...

1
ERDAL BEŞİKÇİOĞLU
ERDAL BEŞİKÇİOĞLU
Ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu'nun eşi de oyuncu çıktı.
2
Behzat Ç. rolüyle gönüllere taht kuran başarılı oyuncunun karısı Elvin Beşikçioğlu.
3
Elvin Beşikçioğlu, lise eğitiminden sonra Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda tiyatro eğitimi aldı. Mezun olduktan sonra devlet tiyatrolarında yer aldı. Kamera karşısına Kördüğüm isimli dizi ile geçti. Ardından çeşitli dizi ve filmlerde yer aldı. Oyuncu Erdal Beşikçioğlu ile hayatını birleştirdi.
4
Ünlü çift 1990 yılında dünyaevine girdi.
5
Elvin Beşikçioğlu'nun oynadığı dizi ve filmler: Mor Menekşeler 2011 - Behzat Ç.2010 - 2013/ Ceyda - Nefes 2009/ Filiz - Ne Seninle Ne Sensiz 2005 - Kasırga İnsanları 2004/ Deniz - Bizim Evin Halleri 2002/ Firuze - Ona Bakma Bana Bak 2000 - Kördüğüm/ 1997
6
7
ALİ ATAY - HAZAL KAYA
ALİ ATAY - HAZAL KAYA
'Bizim Hikaye' dizisinde Filiz karakterine hayat veren Hazal Kaya, dizide Burak Deniz'in canlandırdığı Barış karakteri ile aşk yaşıyor.

8
Gerçek hayatta ise Ali Atay ile uzun yıllardır süren bir ilişkileri var.

9
HAYKO CEPKİN - ASLI KULA
HAYKO CEPKİN - ASLI KULA
Şarkıcı Hayko Cepkin, 15 yıldır birlikte olduğu sevgilisi ile sessiz sedasız evlendi.

10
Hayko Cepkin'in sessiz sedasız 15 yıllık sevgilisi Aslı Kula ile evlenmesinin ardından gözler Hayko Cepkin' in karısı olan Aslı Kula'ya çevrildi. Sosyal medya kullanmayan ve sanat dünyasından olmayan Aslı Kula, Hayko Cepkin ile 15 yıldır beraber. Bu süre zarfında, hiç ayrılmayan iki sevgili dün akşam aile ve dostlarının katılımıyla hayatlarını birleştirdi. Hayko Cepkin'in paylaştığı düğün pozunda, gelinin kıyafeti de dikkat çekti.

11
İREM HELVACIOĞLU
İREM HELVACIOĞLU
İşte Sen Anlat Karadeniz dizisinin Nefes'i İrem Helvacıoğlu'nun sevgilisi.

12
13
BÜLENT İNAL
BÜLENT İNAL
Sultan Abdülhamid Han'ın hayatının son on üç yılının anlatıldığı dizi TRT'de izlenme rekorları kırıyor. Bunda elbette Bülent İnal'ın payı çok büyük...
14
15
16
17
MEHMET ALİ NUROĞLU
MEHMET ALİ NUROĞLU
Sen Anlat Karadeniz dizisinde saplantılı aşık rolündeki Vedat karakterine hayat veren Mehmet Ali Nuroğlu, oyunculuğuyla ekran başındakileri kendisine hayran bırakmıştı. Karakteri gereği kadınların tepkini çeken yakışıklı oyuncu, Instagram'da eşiyle birlikte paylaştığı fotoğrafla tekrar gönüllerde taht kurdu.
18
19
SELİM BAYRAKTAR
SELİM BAYRAKTAR
Savaş zamanı, Kerkük'ten annesi, babası, dört kardeşi ve halasıyla birlikte iki gün iki gece katırların üstünde Türkiye'ye gelen Selim Bayrakyar şimdilerde popüler dizilerden Ufak Tefek Cinayetler'de oynuyor.
20
Selim Bayraktar, 2005 yılından beri Devlet Senfoni Orkestrası'nda müzisyen Bihter Hanım ile evli.

Son Dakika Behzat Ç. ile Sevilen Oyuncunun Eşi de Ünlü Çıktı! İşte Yıldızların Gerçek Aşkları - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement