Behzat Ç'nin Bahar'ı, estetikle tanınmaz hale geldi! Son hali inanılmaz - Son Dakika

Behzat Ç'nin Bahar'ı, estetikle tanınmaz hale geldi! Son hali inanılmaz

16.01.2020 08:28

Geniş hayran kitlesine sahip olan Behzat Ç dizisinde, Behzat'ın çocukluk aşkı Bahar'ın, estetikli halini gören şoke oluyor.

1
Behzat Ç.'nin gençlik aşkı Bahar, polis olmayı tercih ettiği gün Behzat Ç.'yi terk edip sonrasında bir avukatla evlenmiş, iki çocuk sahibi olmuştu.

2
Kocasını da terk ettikten sonra özel bir dershanede Türkçe öğretmenliği yapmaya başlayan Bahar, dizinin en önemli karakterlerinden biriydi.

3
Bahar karakterine hayat veren başarılı oyuncu Ayça Varlıer, sade ve doğal güzelliği ile beğeni topluyordu ki son yıllarda resmen patlama yaşanan estetik furyasına katılan isimlerden biri oldu.
4
Behzat Ç. dizisindeki halinden eser kalmayan Ayça Varlıer, estetikli halleriyle görenlerin ağzını açık bıraktı.

5
İşte Ayça Varlıer'in estetikten nasibini aldığı son hali...
İşte Ayça Varlıerin estetikten nasibini aldığı son hali...
2019'un son günlerini Amerika'da geçirmeyi tercih ederek 2020'yi yurt dışında karşılayan Varlıer, geçirdiği estetik operasyonlarıyla bambaşka birine dönüştü.

6
Behzat Ç'deki görüntüsünün ardından saçlarını sarıya boyatan Varlıer'in, yaptırdığı estetik operasyonların sonrasında onu tanıyabilmek oldukça zor.
7
Varlıer, burun estetiği, yanak ve çene dolgusu yaptırdığı net bir şekilde görülüyor.

8
Sosyal medya hesabı Instagram'ı aktif kullanan ünlü oyuncu, yeni halini öyle sevmiş olacak ki paylaşmaya doyamıyor...

9
Ayça Varlıer kimdir?
Ayça Varlıer kimdir?
7 Mayıs Ankara doğumlu olan Ayça Varlıer, 1993'te 16 yaşında lise eğitimini tamamlamak için gittiği Amerika'da, Hartt School of Music'te müzikal tiyatro üzerine eğitim

aldıktan sonra, Harvard Üniversitesi'nin Moskova Sanat Okulu'yla ortaklaşa yaptığı program dahilinde 5 ay Moskova'da, 2 yıl Boston'da kalarak oyunculuk üzerine

yüksek lisans yaptı.

10
2005 yılından günümüze, çok sayıda ve uzun soluklu dizi, film, tiyatro ve müzikal projelerinde yer aldı. Oyunculuğun yansıra profesyonel olarak şarkılık ve bestecilik kimliğiyle müzikal kariyerine devam ederken, İstanbul Senfoni Orkestrası ve TRT Caz Orkestrası başta olmak üzere D-Marin Turgutreis Uluslararası Müzik Festivali'nde İzmir Senfoni Orkestrası, Altın Portakal Film Festivali'nde Antalya Senfoni Orkestrası, Bursa Senfoni Orkestrası ve Ephesus Brass orkestralarında solistlik yaptı.
11
Kendi orkestrasıyla halen özel organizasyonlarda ve konser alanlarında sahne çalışmalarına devam ediyor.
12
En iyi kadın oyuncu ödüllerine layık görüldüğü 8 yıldır kapalı gişe devam eden Tiyatrokare yapımı Leyla'nın Evi adlı oyunda Roxy rolünü oynuyor.
13
2017 Kasım ayında yayında giren Staff Yapımı, Kalk Gidelim dizisinde Nurcan karakterine hayat veriyor.

14
15
16
17
18
19
20

YORUMLAR (1)
500

Son Dakika Behzat Ç'nin Bahar'ı, estetikle tanınmaz hale geldi! Son hali inanılmaz - Son Dakika


Advertisement