Behzat Ç'nin Bahar'ı, estetikle tanınmaz hale geldi! Son halini gören inanamıyor - Son Dakika

Behzat Ç'nin Bahar'ı, estetikle tanınmaz hale geldi! Son halini gören inanamıyor

04.01.2020 09:50

Geniş hayran kitlesine sahip olan Behzat Ç dizisinde, Behzat'ın çocukluk aşkı Bahar'ın, estetikli halini gören şoke oluyor.

1
Behzat Ç.'nin gençlik aşkı Bahar, polis olmayı tercih ettiği gün Behzat Ç.'yi terk edip sonrasında bir avukatla evlenmiş, iki çocuk sahibi olmuştu.
2
Kocasını da terk ettikten sonra özel bir dershanede Türkçe öğretmenliği yapmaya başlayan Bahar, dizinin en önemli karakterlerinden biriydi.
3
Bahar karakterine hayat veren başarılı oyuncu Ayça Varlıer, sade ve doğal güzelliği ile beğeni topluyordu ki son yıllarda resmen patlama yaşanan estetik furyasına katılan isimlerden biri oldu.
4
Behzat Ç. dizisindeki halinden eser kalmayan Ayça Varlıer, estetikli halleriyle görenlerin ağzını açık bıraktı.
5
İşte Ayça Varlıer'in estetikten nasibini aldığı son hali...
6
Son olarak Kalk Gidelim dizisinde rol alan ünlü oyuncu Ayça Varlıer, değişimiyle herkesi şoke etti.
7
2019'un son günlerini Amerika'da geçirmeyi tercih ederek 2020'yi yurt dışında karşılayan Varlıer, geçirdiği estetik operasyonlarıyla bambaşka birine dönüştü.
8
Behzat Ç'deki görüntüsünün ardından saçlarını sarıya boyatan Varlıer, yaptırdığı estetik operasyonların sonrasında adeta tanınmaz hale geldi.
9
Varlıer, burun estetiği, yanak ve çene dolgusu yaptırdığı net bir şekilde görülüyor.
10
Sosyal medya hesabı Instagram'ı aktif kullanan ünlü oyuncu, yeni halini öyle sevmiş olacak ki paylaşmaya doyamıyor...
11
Ayça Varlıer kimdir?
Ayça Varlıer kimdir?
7 Mayıs Ankara doğumlu olan Ayça Varlıer, 1993'te 16 yaşında lise eğitimini tamamlamak için gittiği Amerika'da, Hartt School of Music'te müzikal tiyatro üzerine eğitim aldıktan sonra, Harvard Üniversitesi'nin Moskova Sanat Okulu'yla ortaklaşa yaptığı program dahilinde 5 ay Moskova'da, 2 yıl Boston'da kalarak oyunculuk üzerine yüksek lisans yaptı.
12
2005 yılından günümüze, çok sayıda ve uzun soluklu dizi, film, tiyatro ve müzikal projelerinde yer aldı. Oyunculuğun yansıra profesyonel olarak şarkılık ve bestecilik kimliğiyle müzikal kariyerine devam ederken, İstanbul Senfoni Orkestrası ve TRT Caz Orkestrası başta olmak üzere D-Marin Turgutreis Uluslararası Müzik Festivali'nde İzmir Senfoni Orkestrası, Altın Portakal Film Festivali'nde Antalya Senfoni Orkestrası, Bursa Senfoni Orkestrası ve Ephesus Brass orkestralarında solistlik yaptı.
13
Kendi orkestrasıyla halen özel organizasyonlarda ve konser alanlarında sahne çalışmalarına devam ediyor.
14
En iyi kadın oyuncu ödüllerine layık görüldüğü 8 yıldır kapalı gişe devam eden Tiyatrokare yapımı Leyla'nın Evi adlı oyunda Roxy rolünü oynuyor.
15
2017 Kasım ayında yayında giren Staff Yapımı, Kalk Gidelim dizisinde Nurcan karakterine hayat veriyor.
16
17
18
19
20
21
22
23

Son Dakika Behzat Ç'nin Bahar'ı, estetikle tanınmaz hale geldi! Son halini gören inanamıyor - Son Dakika


YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

65 yaşında ikiz bebek doğuran kadının çocuklarını elinden aldılar Komşularının taciz mesajı ekmeğine yağ sürdü! Çıplak fotoğraf krizi sonrası milyoner oldu Sahada başka Instagram'da başka! Ateşli hakem son yaptığıyla hayranlarının aklını başından aldı Kolombiya'nın Kim Kardashian'ı, takıntılı hayranları yüzünden yedi kez ev değiştirdi Su içmek için nehir kenarına geldi! Muhtemel sonu bekleyen fotoğrafçı olanlar karşısında dondu kaldı