Bekaret sahnesiyle olay olan Zalim İstanbul'un Ceren'i, Twitter'da TT oldu - Son Dakika

Bekaret sahnesiyle olay olan Zalim İstanbul'un Ceren'i, Twitter'da TT oldu

2 ay önce

Zalim İstanbul'daki bekaret sahnesiyle gündeme gelen Bahar Şahin'in, son bölümdeki performansına övgü yağdı. Bebeğini kaybettiği için çıldıran Ceren'in mükemmel oyunculuğu Twitter gündeminde birinci sıraya oturdu.

1
2. sezonuyla devam eden Zalim İstanbul dizisinde Ceren karakterine hayat veren Bahar Şahin, son bölümdeki başarılı oyunculuğuyla övgü yağmuruna tutuldu. Twitter'da kısa sürede TT oldu.
2
Daha önce bekaret sahnesiyle çok konuşulan Ceren'in, Şeniz'in planı doğrultusunda bebeğini kaybettiği sahneler izleyiciyi derinden etkiledi.
3
Ceren'in bebeğini kaybetmesine üzülen izleyiciler, ağlamasını da gerçekçi bulduklarını belirten yorumlarda bulundu. Bahar Şahin'in çok başarılı performans sergilediğini belirten izleyiciler, "Acısını yüzünde hissettik, resmen efsaneydi Bahar Şahin" yorumu yaptı.
4
İşte Bahar Şahin'in oyunculuğunu öven o tweetler...
İşte Bahar Şahinin oyunculuğunu öven o tweetler...
5
6
7
8
9
Diziyi izlemeyip TT olan bu ismin kim olduğunu merak eden birçok kişi oldu. İşte Bahar Şahin hakkında merak ettiğiniz her şey...
10
Bahar Şahin, 26 Mayıs 1997 yılında Ankara'da dünyaya geldi.
11
Aslen Artvinli olan Bahar Şahin, oyunculuk eğitimi aldı ve ilk oyunculuk deneyimini O Hayat Benim dizisi ile yaşadı.
12
Daha sonra Lise Devriyesi, Kayıt Dışı, Yol Arkadaşım, Servet gibi yapımlarda yer aldı.
13
İlk oyunculuk deneyimini O Hayat Benim dizisi ile yaşayan Bahar Şahin bugünlerde sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor.
14
İşte Bahar Şahin'in rol aldığı diziler ve filmler:
İşte Bahar Şahinin rol aldığı diziler ve filmler:
2019 – Zalim İstanbul (Ceren) (TV Dizisi), 2018 – İyi Oyun (Naz) (Sinema Filmi), 2018 – Yol Arkadaşım 2 (Cemre) (Sinema Filmi), 2018 – Servet (Ferah) (TV Dizisi), 2017 – Oha Diyorum (Sinema Filmi), 2017 – Kayıt Dışı (İnci) (TV Dizisi), 2017 – Lise Devriyesi (Işıl) (TV Dizisi), 2015 – O Hayat Benim (Müge) (TV Dizisi)
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24

Haber Yayın Tarihi: 10.12.2019 09:09 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

8. kattan düşen kadın ayağa kalkıp yürümeye devam etti Dünya alarmda! Virüsün sıfır noktasından korkutan görüntüler gelmeye devam ediyor Kendi ölümünü bilen kahin Nostradamus, koranavirüsü de bildi! İşte tüyleri diken diken eden kehanetleri Bu şehirde her gün onlarca insan cinayete kurban gidiyor! İşte dünyanın en tehlikeli 10 yeri Oğulları uyardı ama dinlemedi! Yaşlı kadın internetten tanıştığı 35 yaşındaki sevgilisiyle evleniyor

Son Dakika Haberleri