Bekaret sahnesiyle olay olan Zalim İstanbul'un Ceren'i, Twitter'da TT oldu - Son Dakika

Bekaret sahnesiyle olay olan Zalim İstanbul'un Ceren'i, Twitter'da TT oldu

10.12.2019 09:09

Zalim İstanbul'daki bekaret sahnesiyle gündeme gelen Bahar Şahin'in, son bölümdeki performansına övgü yağdı. Bebeğini kaybettiği için çıldıran Ceren'in mükemmel oyunculuğu Twitter gündeminde birinci sıraya oturdu.

1
2. sezonuyla devam eden Zalim İstanbul dizisinde Ceren karakterine hayat veren Bahar Şahin, son bölümdeki başarılı oyunculuğuyla övgü yağmuruna tutuldu. Twitter'da kısa sürede TT oldu.
2
Daha önce bekaret sahnesiyle çok konuşulan Ceren'in, Şeniz'in planı doğrultusunda bebeğini kaybettiği sahneler izleyiciyi derinden etkiledi.
3
Ceren'in bebeğini kaybetmesine üzülen izleyiciler, ağlamasını da gerçekçi bulduklarını belirten yorumlarda bulundu. Bahar Şahin'in çok başarılı performans sergilediğini belirten izleyiciler, "Acısını yüzünde hissettik, resmen efsaneydi Bahar Şahin" yorumu yaptı.
4
İşte Bahar Şahin'in oyunculuğunu öven o tweetler...
İşte Bahar Şahinin oyunculuğunu öven o tweetler...
5
6
7
8
9
Diziyi izlemeyip TT olan bu ismin kim olduğunu merak eden birçok kişi oldu. İşte Bahar Şahin hakkında merak ettiğiniz her şey...
10
Bahar Şahin, 26 Mayıs 1997 yılında Ankara'da dünyaya geldi.
11
Aslen Artvinli olan Bahar Şahin, oyunculuk eğitimi aldı ve ilk oyunculuk deneyimini O Hayat Benim dizisi ile yaşadı.
12
Daha sonra Lise Devriyesi, Kayıt Dışı, Yol Arkadaşım, Servet gibi yapımlarda yer aldı.
13
İlk oyunculuk deneyimini O Hayat Benim dizisi ile yaşayan Bahar Şahin bugünlerde sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor.
14
İşte Bahar Şahin'in rol aldığı diziler ve filmler:
İşte Bahar Şahinin rol aldığı diziler ve filmler:
2019 – Zalim İstanbul (Ceren) (TV Dizisi), 2018 – İyi Oyun (Naz) (Sinema Filmi), 2018 – Yol Arkadaşım 2 (Cemre) (Sinema Filmi), 2018 – Servet (Ferah) (TV Dizisi), 2017 – Oha Diyorum (Sinema Filmi), 2017 – Kayıt Dışı (İnci) (TV Dizisi), 2017 – Lise Devriyesi (Işıl) (TV Dizisi), 2015 – O Hayat Benim (Müge) (TV Dizisi)
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24

Son Dakika Bekaret sahnesiyle olay olan Zalim İstanbul'un Ceren'i, Twitter'da TT oldu - Son Dakika


YORUMLAR (8)
  • reymen: bahar şahin gerçekden usta bir oyuncu oyunculuktada üstüne diyecek birşey yok çünkü benimle birlikte olduğu yıllarda bile o kadar iyi rol yapıyordu ki beni başkasıyla aldatırken hiç bir şekilde pot kırmıyordu bunu bu güne kadar bunu hiç bir yerde açıklamadım ama artık saklamaya gerek duymuyorum Cevap Yaz 1 3 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı