Bekareti Açık Arttırmada - Son Dakika

Bekareti Açık Arttırmada

14.01.2009 10:20

1
Geçtiğimiz günlerde bekaretini açık arttırmayla satışa sunan Natalie Dylan isimli genç kız İngiliz The Sun gazetesiyle yaptığı röportajda daha önce bir erkekle cinsel deneyimi olduğunu ancak hala bakire olduğunu söyledi.
2
Bu fikriyle dünyada gündem maddeleri arasına giren 22 yaşındaki genç kız "Dünyaya bakire olduğumu kanıtlamaya çalışmıyorum. Kanıtlamak için iki tane yalan makinesinden geçtim. Cinsel hayatı olan biriyim ve gerek erkek arkadaşımla gerek tek gecelik ilişkilerde cinsellikle karşılaştım. Ancak ilişkiye girmekten hep sakındım. Evet uzun süreli ve ciddi sevgililerim de oldu ve hep beklemeye karar verdik. Koca ya da erkek arkadaş aramıyorum ve bunu sadece ticari bir iş olarak görüyorum" dedi.

3
San Diego kentinde yaşayan Natalie Dylan adlı genç kız, şu ana kadar kendisiyle bir gece geçirmek isteyen yaklaşık 10 bin erkekten teklif aldığını söylüyor.

4
Dylan'ın sıradışı satışı, geçtiğimiz Eylül ayında ABD'li radyo programcısı Howard Stern'in kendisini haber yapmasının ardından ülke çapında duyulmuş ve genç kıza binlerce fiyat teklifi gelmiş.

5
Birçok işadamından son derece nazik teklifler aldığını vurgulayan Dylan, bekaretini ispatlamak için 2 kez yalan testine girdiğini, yakın zamanda da klinik testlerini yaptıracağını belirtti.

6
Dylan, eğitim masrafları için bekaretini satma fikrinin ilk olarak ablasının okul masrafları için 3 haftalığına hayat kadınlığı yaptığını öğrendiğinde aklına geldiğini kaydetti.
7
Dylan, şu an 23 yaşında olan ablası Avia'nın Nevada'daki ünlü randevu evi 'Bunny Ranch'te 3 hafta gibi kısa bir sürede binlerce dolar kazandığını ve bu parayla eğitimini tamamladığını söyledi.

8
Ablasının bekaretini satma fikrine sonuna kadar destek verdiğini vurgulayan Dylan, 'Birçok insanın beni ayıplayacağını zira bekaretin bir tabu olduğunu biliyorum, ancak bununla bir problemim yok'
9
Daha önce ABD, İngiltere ve İtalya'da da bekaretini satışa çıkaran genç kızlar olmuştu

10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24

Son Dakika Bekareti Açık Arttırmada - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ronaldo'nun sevgilisi Georgina Rodriguez 5. çocuğu istiyor Etle şov yapan Nusret, bu kez takipçilerinin hiç alışık olmadığı bir paylaşım yaptı Cani adam denizde boğmaya çalıştığı eşini, diri diri kuma gömerken yakalandı Metin Yüncü'nün eski eşi, gizemli mesajı yıllar sonra ifşa etti: Kocan seni Songül Karlı ile aldatıyor Alemin Kralı Oben, sabahlığının düğmesini açıp pembe iç çamaşırıyla poz verdi