Son Dakika Haberleri: Bekaretini Satışa Çıkaran Kız Kandırıldı!

Bekaretini Satışa Çıkaran Kız Kandırıldı!

7 yıl önce

"Bana elini bile sürmedi, kandırıldım"

1
Bekaretini açık artırma yoluyla Japon bir işadamına 800 bin dolara satan Avustralyalı Catarina Migliorini kandırıldığını iddia etti.
2
Huffington Post'un haberine göre; Avustralyalı film yapımcısı Justin Sisely tarafından ‘Bakire Aranıyor' isimli belgeseli çekilen 21 yaşındaki Migliorini, “Yönetmen para kazanmak için beni kullandı. Parada anlaştığım 53 yaşındaki Japon milyoner bana elini bile sürmedi, hala bakireyim” diyerek dert yandı.
3
İnternet üzerinden yapılan açık artırmada en yüksek teklifi veren Natsu takma adlı Japon işadamı kendisine Sydney'deki bir restoranda buluşma teklifinde bulundu.
4
Büyük gün için hazırlanan Migliorini buluşma yerine gittiğinde Japon işadamının yönetmenin ona anlattığı kişi olmadığını fark etti.
5
Bu da yetmezmiş gibi Natsu yemek boyunca genç kızla dalga geçti, sonra da masadan kalkıp gitti. “Kendimi aptal gibi hissettim. Üstelik hala bakireyim” diyen Migliorini, belgeselden elde edilecek gelirin yüzde 20'sini tazminat olarak olarak istiyor.
6
“Natsu adlı Japon işadamının aslında hiç var olmadığına inandığını anlatan Migliorini, “Genç kızlık hayallerimle oynadılar, bedeli adalet karşısında ödeyecekler” açıklamasında bulundu.
7
Catarina Migliorini, bekaretinin satışından elde edilecek gelirin bir bölümüyle ülkesinde fakirlere yardım edeceğini, diğer kısmıyla da Arjantin'de tıp okuyacağını söylemişti.
8
9
10
11
12
13
14


Haber Yayın Tarihi: 12.07.2013 12:54 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Güzelliğiyle kendine hayran bırakan genç kızın mesleğini duyan kulaklarına inanamıyor! 2020'nin en iyi meslekleri belli oldu! İlk 2 herkesi şaşırttı Transfer döneminin yıldızları ve kullandıkları arabalar Nesli tükenmek üzereydi! Vatoz yerken görüntülendi Güzel oyuncudan olay itiraf: Oyunculuğum değil cinsel yönüm konuşuluyor