Bel Fıtığı Yüzünden 24 Saatte 100 Kez Orgazm Oluyor - Son Dakika

Bel Fıtığı Yüzünden 24 Saatte 100 Kez Orgazm Oluyor

20.12.2016 16:53

1
ABD'nin Wisconsin eyaleti, Two Rivers bölgesinde yaşayan 37 yaşındaki Dale Decker, bel fıtğına yakalandıktan sonra günde 100 kere orgazm olmaya başladı.

2
Two Rivers'ta yaşayan 2 çocuk babası Dale Decker, 2 yıl önce bel ağrısı şikayetiyle hastaneye kaldırıldı. Hastaneye giderken bile beş kere boşalan talihsiz adamın dışarıya kayan omur diski bu duruma sebep oldu.

3
Hastalığı şiddetlendiğinden beri günde yaklaşık yüz kez orgazm olan Decker, aynı zamanda çok şiddetli bel fıtığı ağrısı çekiyor.

4
Eskiden bir telefon firmasının yöneticiliğini yapan talihsiz adam için, sıradan bir yaşam artık mümkün değil.

5
Bir keresinde mağazada alışveriş yaparken orgazm olmaya başlayan Decker hızlıca kaçmaya çalışmış. Bunu başaramayınca çaresizce yere çökmüş ve çevredekilerin şaşkın bakışlarına maruz kalmış.

6
7
8
9

Son Dakika Bel Fıtığı Yüzünden 24 Saatte 100 Kez Orgazm Oluyor - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor