"Belçika adına Eurovision'a katılırım" diyen Hadise sosyal medyayı ikiye böldü - Son Dakika

"Belçika adına Eurovision'a katılırım" diyen Hadise sosyal medyayı ikiye böldü

20.05.2021 10:53

Son döndemde özel hayatıyla gündemde olan şarkıcı Hadise, Belçika'da MNM Radyo'da Peter Van de Veire'in programına konuk oldu. Hadise, "Belçika adına Eurovision Şarkı Yarışması'na neden katılmayayım ki?" dedi. Ünlü şarkıcının sözleri, sosyal medyada tartışmalara neden oldu.

1
Hadise uzun süredir göremediği anne-babası Gülnihal-Hasan Açıkgöz'ü bayram ziyareti için doğup büyüdüğü Belçika'ya gitti.
2
Güzel sanatçı, Belçika'da bir radyo programına konuk oldu. Hadise, "Belçika adına Eurovision Şarkı Yarışması'na neden katılmayayım ki? Belçika için Eurovision'a gitmek istiyorum ama kimse bana teklif etmedi" dedi.
3
54'üncü Eurovision Şarkı Yarışmasında Türkiye, Hadise'nin söylediği "Düm Tek Tek" adlı şarkısıyla 177 puan alarak 4'üncü olmuştu.
4
Hadise, yarışma hakkında yıllar sonra şöyle bir itirafta bulunmuştu: "Eurovision Şarkı Yarışması'na 10 yıl önce katılmıştım. Ne güzel ve saf zamanlardı. Ya da ben çok küçüktüm, öyle geliyordu. Keşke tekrar Eurovision'a gitsek."

5
Hadise'nin bu açıklaması bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından tepki görürken, bazı kullanıcılar ünlü şarkıcının başarasının takdir edilmesi gerektiğine vurgu yaptı.
6
7
8
9

Son Dakika 'Belçika adına Eurovision'a katılırım' diyen Hadise sosyal medyayı ikiye böldü - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (27)
  • Yobaz hunter: Hadise hanım Türkiye'yi güzel şekilde temsil etti lakin mevcut iktidarın Eurovisiondan çekilmesiyle istediği ülkeden katılmasını bekliyorum. Eurovisiondan çekilme sebebi kadın mi erkek mi ne olduğu belli değil diye çekilen Türkiye'nin divasi Bülent bey olduğunu söylüyor tez vakitte buz zihnin yok olmasını temenni ediyorum. Ya da bu şekilde kalın biri beni alsın artık lütfen yaşanmıyor ülkede Cevap Yaz 1 5 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement