Belçikalılar Dünya Rekorunu Kutluyor - Son Dakika

Belçikalılar Dünya Rekorunu Kutluyor

17.02.2011 20:37

1
Belçika bugün en uzun süre hükümetsiz kalma rekorunu 249 günle Irak'tan devraldı. Belçika halkı çeşitli etkinliklerle bu rekoru kutlamaya başladı. Belçikalıların bu durumu, akıllara meşhur padişah-vergi fıkrasını getirdi.
2
Son haftalarda bazı siyasetçilerin önderlik ettiği hükümet kurulana dek traş olmama ve cinsel oruç boykotları da sonuç vermeyince Belçika, dünyada en uzun süre hükümetsiz kalma rekorunu eline geçirdi.
3
Halkın sokaklarda dans edip oynadığı Belçika'nın Flaman kesimindeki Gent kentindeki festivalde soyunacağını açıklayan 249 kişilik gurubu binlerce insanın izlemesi beklenirken, bir başka Flaman kenti Leuven'da Belçika'nın sembollerinden olan patates kızartmaları bedava dağıtılıyor.
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Son Dakika Belçikalılar Dünya Rekorunu Kutluyor - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Seda Sayan, Sayısal Loto çekilişini "Haydi Bismillah" diyerek yapınca gündem oldu Müge Anlı'nın vazgeçilmez ismi Arif Verimli'den takipçilerine ilginç öneri: Aşık olmayın "Doğuştan mesafem var" diyerek maske takmıyordu! Merve Boluğur sorumsuz davranışının karşılığını aldı Türkiye Güzeli yayını terk etti! Fahrettin Koca sorusuna verdiği yanıtla pes dedirtti Yeşilçam'ın tatlı sert babası Hulusi Kentmen'in harabeye dönen evi için harekete geçildi