Bella Hadid, İsrail zulmüne dayanamayıp kendini sokağa attı! Amerika sokaklarında Filistin naraları - Son Dakika

Bella Hadid, İsrail zulmüne dayanamayıp kendini sokağa attı! Amerika sokaklarında Filistin naraları

16.05.2021 09:23

Filistin asıllı Amerikalı model Bella Hadid İsrail'in Kudüs'te Filistinlilere yönelik saldırılarına tepki göstermeye devam ediyor. Sosyal medya hesabından art arda paylaşımlar yapan ünlü model yaşanan insanlık dramını herkese göstermek için büyük çaba sarf ediyor. Yıldız model halkının yanında olduğunu göstermek için yürüyüşlere katıldı.

1
Zalim İsrail günlerdir devam eden saldırılarıyla 41'i çocuk 145 Filistinlinin ölümüne neden oldu.
2
Yaşanan insanlık dışı saldırılara başından beri tepki gösteren Bella Hadid, dayanamayıp kendini sokaklara attı.

3
Bir grup insanla Amerika sokaklarında Filistin bayraklarını açarak "Özgür Filistin" sloganları atan Hadid, halkına olan desteğini gösterdi.

4
Paylaşımlarında savaş sırasında çocukların videolarına da yer veren güzel model, gözyaşlarını tutamadığı anları da paylaştı.
5
Bella Hadid, evinden çıkarılan çocuklu bir kadının fotoğrafını paylaşarak şu değerlendirmede bulunmuştu: "Bu fotoğraf sizi rahatsız etmeli. Bunun sizin kendi annenize veya büyükannenize en kutsal günlerinden birini geçirirken ve oruç tutarken yapıldığını hayal edin. Buna açıkça üzülmenin insan olmakla alakası var. Bu dinle değil ilkeli olmakla alakalı. Şunu bilin ki birçok İsrailli de şaşkına dönmüş durumda ama siz bunu da görmüyorsunuz. Filistinliler insandır! Bu bir #insanhakları meselesidir. #ShiekhJarrahaÖzgürlük"
6
7
8
9
10
11

Son Dakika Bella Hadid, İsrail zulmüne dayanamayıp kendini sokağa attı! Amerika sokaklarında Filistin naraları - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (11)
  • Turkiye bile yapamadı : Yazıklar olsun kınayıp eleştirdiğimiz ülke örnek hareketlerde bulunuyor kaç gündür yabancı ünlülerin koyduğu tavır bizim paranın müslüman i ünlülerimizden daha fazla vallahi pess Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement