Bengü de Yakalandı - Son Dakika

Bengü de Yakalandı

21.07.2009 11:30

1
POPÇU Bengü yaklaşık 1 yıldır Akın Altan ile aşk yaşıyor. Sevgililer geçtiğimiz yıl ilk kez Bodrum'da yakalanmıştı. İkili önceki gün yine Bodrum'a geldi. Hebilköy'de bulunan Terassu Otel'de kalan Bengü ile Altan başbaşa tatil yaparken objektiflerimize yakalandı. Şarkıcı, sesinin güzelliği yanında düzgün fiziğiyle de dikkat çekti. Genç şarkıcı, Altan ile evlilik planı yapıyor.

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Bengü, şarkıları kadar albümü için fotoğrafçı Mehmet Turgut'a çektirdiği imaj fotoğraflarıyla da çok konuşulacak… Bengü'nün yeni albümü ‘İki Melek' , 29 Haziran 2009'da müzik marketlerdeki yerini alacak… Bengü'ye Serdar Ortaç albümüne de adını veren ‘İki Melek' ile Yalın da ‘Özetle Ben Aşığım' ile tam destek veriyorlar. Serdar Ortaç ve Yalın'dan aldığı şarkılarda onlarla düetler de yapan Bengü, Şehrazat ve Şinan Akçıl'ın da en güzel bestelerinden alarak albümüne koydu.
20
Bengü de silikonlu ünlüler kervanına katıldı.Yeni albümünde görünümünün çok daha kadınsı, çok daha seksi olacağını söyleyen popçu Bengü, ilk iş olarak küçük göğüslerine silikon taktırdı. 'Şimdi kadın oldum' diyen Bengü daha seksi görünmek istiyormuş.
21
Sevgilisini Bodrum'da bırakıp eski sevgilisinin yerinde sahneye çıktı

UZATMALI sevgilisi bar işletmecisi Ahmet Baran Çetin ile yollarını ayıran popcu Bengü, Akın Altan ile yeni bir ilişkiye başladı.

22
Bodrum'da sevgilisi Akın Altan ile tatil yapan Bengü, hemen ardından Çeşme'ye gelerek eski sevgilisi Ahmet Baran Çetin'in işletmesini üstlendiği Ilıca Hotel içindeki My Beach'te sahneye çıktı. Düzenlenen plaj partisine pembe renkteki bikinisi ve siyah renkteki mini eteğiyle çıkan Bengü, sevilen şarkılarını seslendirdi.

23
Bengü'yü izleyenler arasında evlilik hazırlığı yapan Süreyya Yalçın ve Önder Bekensir çifti de yer aldı.
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34

Son Dakika Bengü de Yakalandı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular