Son Dakika Haberleri: Bengü Harbiye Konserinde Altına Sadece İç Çamaşırı Giydi

Bengü Harbiye Konserinde Altına Sadece İç Çamaşırı Giydi

4 yıl önce

1
Turkcell Yıldızlı Geceler önceki akşam Bengü'yü ağırladı. Kariyerinde ilk kez Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda sahneye çıkan Bengü, yaklaşık 4 bin kişinin katıldığı gecede performansıyla ve cesur kıyafetiyle parmak ısırttı.

2
ALTINA SADECE İÇ ÇAMAŞIRI GİYDİ
ALTINA SADECE İÇ ÇAMAŞIRI GİYDİ
Raissa Vanessa imzalı üç kıyafetinden birinde altına sadece ince beyaz bir çamaşır giyen iddialı şarkıcı Bengü'ye dansçılar dışında 7 kişilik akrobat ekibi eşlik etti. Ünlü şarkıcı “Ben uzun yıllar beyaz kalmaya çalıştım. Bu gecede buna ithafen her yerde beyaz rengi kullandık” dedi.

3
"HAYATIMIN KONSERİ"
HAYATIMIN KONSERİ
Son hiti “Sığamıyorum”u seslendirdikten sonra büyük alkış alan şarkıcı “Harbiye sahnesine şu an sığamıyorum. Hayatımın konseri oldu” dedi.

4
ŞEHİTLERİ UNUTMADI
ŞEHİTLERİ UNUTMADI
Sanatçı konserinde terör şehitlerini de unutmadı. Elazığ, Van ve Bitlis'teki terör saldırılarında hayatını kaybeden şehitler için seyircilerinden alkış isteyen Bengü, sahnede duygusal anlar yaşadı. Konser alanını dolduran 5 bin kişi, Bengü'nün çağrısına alkış tufanıyla karşılık verdi.

5
Bir süredir salsa dersleri alan Bengü, Kübalı dansçı Lazaro ile salsa şov yaptı.

6
7
8
9
Konseri izlemeye sevgilisi Lider Şahin'le gelen İrem Derici, başına Bengü bandı taktı.

10
11
12
13
14
15
16
Çağla Şıkel ve modacı Hakan Akkaya da Bengü'yü dinleyenler arasındaydı.Haber Yayın Tarihi: 20.08.2016 10:28 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kim destek kim köstek! İşte Barış Pınarı Harekatı'na destek veren ve vermeyen ülkeler Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran an! Soruyu bilemeyince verdiği tepki şaşırttı Ormanın kuytu köşelerinde görüldü! Ne olduğunu duyan şoke oluyor Tüyler ürperten uygulama! Öldükten sonra sevdikleriyle konuşabilecek Mide ağrısından kalp hastalıklarına! Bu besinin kökünden şifa fışkırıyor