Bengü Harbiye Konserinde Altına Sadece İç Çamaşırı Giydi - Son Dakika

Bengü Harbiye Konserinde Altına Sadece İç Çamaşırı Giydi

20.08.2016 10:28

1
Turkcell Yıldızlı Geceler önceki akşam Bengü'yü ağırladı. Kariyerinde ilk kez Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda sahneye çıkan Bengü, yaklaşık 4 bin kişinin katıldığı gecede performansıyla ve cesur kıyafetiyle parmak ısırttı.

2
ALTINA SADECE İÇ ÇAMAŞIRI GİYDİ
ALTINA SADECE İÇ ÇAMAŞIRI GİYDİ
Raissa Vanessa imzalı üç kıyafetinden birinde altına sadece ince beyaz bir çamaşır giyen iddialı şarkıcı Bengü'ye dansçılar dışında 7 kişilik akrobat ekibi eşlik etti. Ünlü şarkıcı “Ben uzun yıllar beyaz kalmaya çalıştım. Bu gecede buna ithafen her yerde beyaz rengi kullandık” dedi.

3
"HAYATIMIN KONSERİ"
HAYATIMIN KONSERİ
Son hiti “Sığamıyorum”u seslendirdikten sonra büyük alkış alan şarkıcı “Harbiye sahnesine şu an sığamıyorum. Hayatımın konseri oldu” dedi.

4
ŞEHİTLERİ UNUTMADI
ŞEHİTLERİ UNUTMADI
Sanatçı konserinde terör şehitlerini de unutmadı. Elazığ, Van ve Bitlis'teki terör saldırılarında hayatını kaybeden şehitler için seyircilerinden alkış isteyen Bengü, sahnede duygusal anlar yaşadı. Konser alanını dolduran 5 bin kişi, Bengü'nün çağrısına alkış tufanıyla karşılık verdi.

5
Bir süredir salsa dersleri alan Bengü, Kübalı dansçı Lazaro ile salsa şov yaptı.

6
7
8
9
Konseri izlemeye sevgilisi Lider Şahin'le gelen İrem Derici, başına Bengü bandı taktı.

10
11
12
13
14
15
16
Çağla Şıkel ve modacı Hakan Akkaya da Bengü'yü dinleyenler arasındaydı.

Son Dakika Bengü Harbiye Konserinde Altına Sadece İç Çamaşırı Giydi - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular
17:43