Son Dakika Haberleri: 'Beni Neden Çekiyorsunuz'

'Beni Neden Çekiyorsunuz'

9 yıl önce

1
Geçtiğimiz pazar gecesi silahlı saldırganlar tarafından başından vurulan ve halen yoğun bakımda tutulan İbrahim Tatlıses'in ilk eşi Adalet Tatlı, saldırıyı öğrenir öğrenmez Şanlıurfa'dan İstanbul'a geldi.

2
Tatlıses'in tedavi gördüğü Maslak Acıbadem Hastanesi'nde, yoğun bakım ünitesine yakın bir odada kalan Adalet Tatlı, ilk kez dün görüntülendi.
3
Tatlı, kendisini görüntüleyen basın mensuplarına "Beni neden çekiyorsunuz?" diyerek tepki gösterdi.


4
5
İbrahim Tatlıses'in yattığı hastaneye ziyaretçi akını sürüyor.
6
Emrah ve Hande Yener, olayın dördüncü günü hastanedeydi.
7
Emrah, "İbrahim Ağabey'i çok seviyorum. Annemle birlikte geçmiş olsuna geldim. Sağlığı iyiye gittiği için mutluyuz" dedi.
8
Yener ise "İbrahim Tatlıses ve Damla'ya (Buket Çakıcı) geçmiş olsuna geldim. Derya Tuna ile görüştüm. İbrahim Bey'le konuştuğu için çok mutlu ve çok heyecanlı. Tüm aile oldukça umutlu. İnşallah daha iyi olacaklar" diye konuştu.


9
İbrahim Tatlıses'in sevgilisi Ayşegül Yıldız, dün de hastaneden ayrılmadı. Çok yorgun olduğu gözlenen Yıldız, yoğun bakım ünitesinde Derya Tuna ile tartıştığı iddiası hakkında yorum yapmaktan kaçındı. Yıldız, "Bu konu hakkında konuşmak istemiyorum" diyerek gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı.

10
İbrahim Tatlıses'in dünkü ziyaretçileri arasında Hadise de vardı. Saldırı haberini Belçika'da öğrendiğini belirten Hadise, "İşlerim yoğun olduğu için bugün (dün) ziyarete gelebildim, akşam da Belçika'ya dönüyorum" dedi.
11
Derya Tuna ve Perihan Savaş ile görüştüğünü, içeride çok pozitif bir enerji olduğunu ifade eden ünlü şarkıcı, "İbrahim Tatlıses'in üzerimde çok büyük emeği ve desteği var. En kısa zamanda aramıza dönecektir. Onu tekrar sahnelerde göreceğiz" diye konuştu.


12
Emine Ün
13
Gökhan Tepe
14
Oya Aydoğan
15
İdoHaber Yayın Tarihi: 18.03.2011 09:26 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti!