'Beni Uyuşturucudan Kurtarın' - Son Dakika

'Beni Uyuşturucudan Kurtarın'

28.08.2010 13:43

1
Adana'da 27 yaşındaki Halil Çiftçi, eroin bağımlısı olduğunu, kurtulmak için defalarca hastaneye başvurduğunu ancak her defasında yer olmadığı belirtilerek 3 ay sonraya randevu verildiğini iddia etti. Fırıncılık yaparken 2.5 yıl önce uyuşturucu ile tanışan Halil Çiftçi, bağımlılığı artınca işini bırakmak zorunda kaldı. Seyyar satıcılık yapan babasından aldığı harçlıkları uyuşturucuya yatıran Çiftçi, bir süre sonra bu yetmeyince evdeki eşyaları satarak uyuşturucu almaya başladı.
2
Bağımlılıkta son noktaya yaklaştığını bu yüzden Dr. Ekrem Tok Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne başvurduğunu belirten Çiftçi, kendisine 3 ay sonraya randevu verildiğini öne sürdü. Uyuşturucuyu bırakmak için annesinden kendisini zincirle bağlamasını istediğini söyleyen Çiftçi, "Bulduğum parayı uyuşturucuya yatırıyorum. Para bulamazsam evdeki eşyaları satıyorum. Arkadaş ortamında başladığım uyuşturucuyu artık bırakmak istiyorum.
3
Ancak kimse elimden tutmuyor. Tek isteğim hastaneye yatmak" dedi.

Annesi 44 yaşındaki Münire Çiftçi, ise çok zor durumda olduklarını, oğluna yazılan ilaçları dahi alamadıklarını söyledi.

4

Son Dakika 'Beni Uyuşturucudan Kurtarın' - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement