Son Dakika Haberleri: 'Beni Uyuşturucudan Kurtarın'

'Beni Uyuşturucudan Kurtarın'

10 yıl önce

1
Adana'da 27 yaşındaki Halil Çiftçi, eroin bağımlısı olduğunu, kurtulmak için defalarca hastaneye başvurduğunu ancak her defasında yer olmadığı belirtilerek 3 ay sonraya randevu verildiğini iddia etti. Fırıncılık yaparken 2.5 yıl önce uyuşturucu ile tanışan Halil Çiftçi, bağımlılığı artınca işini bırakmak zorunda kaldı. Seyyar satıcılık yapan babasından aldığı harçlıkları uyuşturucuya yatıran Çiftçi, bir süre sonra bu yetmeyince evdeki eşyaları satarak uyuşturucu almaya başladı.
2
Bağımlılıkta son noktaya yaklaştığını bu yüzden Dr. Ekrem Tok Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne başvurduğunu belirten Çiftçi, kendisine 3 ay sonraya randevu verildiğini öne sürdü. Uyuşturucuyu bırakmak için annesinden kendisini zincirle bağlamasını istediğini söyleyen Çiftçi, "Bulduğum parayı uyuşturucuya yatırıyorum. Para bulamazsam evdeki eşyaları satıyorum. Arkadaş ortamında başladığım uyuşturucuyu artık bırakmak istiyorum.
3
Ancak kimse elimden tutmuyor. Tek isteğim hastaneye yatmak" dedi.


Annesi 44 yaşındaki Münire Çiftçi, ise çok zor durumda olduklarını, oğluna yazılan ilaçları dahi alamadıklarını söyledi.

4Haber Yayın Tarihi: 28.08.2010 01:43 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ateşli model Kendall Jenner'a Türk dokunuşu! Güzelliğiyle mest etti 10 yaşındayken okyanusa bırakmıştı! 9 sene sonra gelen cevapla şoke oldu Karadayı dizisinin Çitlembik Bahar'ıydı, son haliyle şaşkına çevirdi! Okan Bayülgen'in eski eşinin kim olduğunu duyan şaşıp kalıyor! En çok fidan sahiplenen 20 şehir açıklandı! Bakın ilk sırada hangi il var