Benim Gönlüm Zengin! - Son Dakika

Benim Gönlüm Zengin!

7 yıl önce

Meryem Uzerli, 'Çok kazanıyorsun' diyenlere isyan etti

1
Muhteşem Yüzyıl dizisinin Hürrem'i Meryem Uzerli, Instagram'daki fotoğraflarının altına yazılan "Çok para kazanıyorsun" yorumlarına, sonunda isyan etti.
2
Uzerli, bozuk Türkçesi'yle takipçilerine şöyle sitem etti: "Burada bazı insanlar yazıyorlar: 'Acayip para kazanıyorsun', tabii ki o kadar fazla çalışacaksın. Biz sadece oyuncuyuz. Biz zengin değiliz! Bu arada belki bu dizi bütün dünyada gösteriliyor ama hiç bir ülke için para almıyoruz. Kimse bize vermiyor... Ve ve ve, yalanlara inanmayın!"
3
Güzel oyuncu daha sonra "Fakir olabilirim ama gönlüm zengin" yazan bu fotoğrafı paylaştı.
4
Muhteşem Yüzyıl'ın ilk sezonunda bölüm başı 4 bin lira kazanan Meryem Uzerli, geçen süre içerisinde ücretini 5'e katladı. Güzel oyuncu, bu sezon diziden bölüm başı 20 bin lira kazanıyor.
5
6
7
8
9
10
11
12

Haber Yayın Tarihi: 10.05.2013 03:53 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Çocuk oyuncu Nikita Pearl Waligwa, beyin tümörü nedeniyle hayatını kaybetti Akşam yemeği için aldıkları dolmalık biberin içinden canlı kurbağa çıktı! Tokatçı filminin güzeller güzeli Emine'sine bir de şimdi bakın! Hollywood'un ünlü cinsel ilişki terapisti Amie Harwick sevgilisi tarafından öldürüldü Rakamlar ürküttü! Hangi ülkenin ne kadar nükleer silahı var?