"Benim için acılıydı" diyen güzel oyuncu Selin Genç, tecavüz sahnesiyle ilgili ilk kez konuştu - Son Dakika

"Benim için acılıydı" diyen güzel oyuncu Selin Genç, tecavüz sahnesiyle ilgili ilk kez konuştu

23.02.2021 14:38

Bir Zamanlar Çukurova'da Gülten karakterini canlandıran Selin Genç, çok konuşulan tecavüz sahnesi hakkında ilk kez konuştu. Genç, "Bunu deneyimlemedim ama bunu deneyimleyen insanlarla konuşmak, onların acılarını paylaşmak, neye benzediğini keşfetme süreci çok acılıydı benim için" dedi.

1
Kadrosunda Murat Ünalmış, Hilal Altın Bilek, Kerem Alışık, Hande Soral gibi usta isimlerin yer aldığı ATV'de ekrana gelen Bir Zamanlar Çukurova, her bölümüyle seyirciyi ekrana kilitlemeyi başarıyor.
2
Dizinin genç ve güzel oyuncusu Selin Genç başarılı oyunculuğuyla dikkatleri üzerine çekiyor.

3
İlk dizi deneyimini Bir Zamanlar Çukurova ile yaşayan 26 yaşındaki oyuncu dizideki ses getiren tecavüz sahnesiyle ilgili çarpıcı itirafta bulundu.

4
Güzel oyuncu, 32. bölümde Gülten'in Ercüment tarafından tecavüze uğradığı sahne için çok zorlandığını söyledi.
5
Sahne için konuşan Genç "Ben çok ağır performans sahneleri çektim. Umarım hakkını vermişimdir. Özellikle tecavüz sahnesi beni çok zorlamıştı" dedi.
6
Acılı bir süreç olduğunu anlatan Genç "Bunu deneyimlemedim ama bunu deneyimleyen insanlarla konuşmak, onların acılarını paylaşmak, neye benzediğini keşfetme süreci çok acılıydı benim için" diye konuştu.
7
Sahne öncesindeki psikolojik durumuyla ilgili Genç "Performanstan önce psikolojik olarak öncesi sıkıntılıydı benim için" sözleriyle anlattı.

8
Güzel oyuncu "Bir Zamanlar Çukurova"da Vahide Perçin ve Kerem Alışık gibi usta isimlerle aynı seti paylaşmanın gururunu yaşadığını belirtti.
9
10
11
12
13
14

Son Dakika 'Benim için acılıydı' diyen güzel oyuncu Selin Genç, tecavüz sahnesiyle ilgili ilk kez konuştu - Son Dakika


YORUMLAR (12)
  • Tövbeler olsun: Ulan para sen ne pis bir şeysin. Her deneyimi yaşattırırsın sen kağıt parçası. Saygıyla eğiliyorum önünde para abii Cevap Yaz 33 4 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Ronaldo'nun sevgilisi Georgina Rodriguez 5. çocuğu istiyor Etle şov yapan Nusret, bu kez takipçilerinin hiç alışık olmadığı bir paylaşım yaptı Cani adam denizde boğmaya çalıştığı eşini, diri diri kuma gömerken yakalandı Metin Yüncü'nün eski eşi, gizemli mesajı yıllar sonra ifşa etti: Kocan seni Songül Karlı ile aldatıyor Alemin Kralı Oben, sabahlığının düğmesini açıp pembe iç çamaşırıyla poz verdi
23:53