Norveçli Rock Grubu Değil, Bennu Gerede ve Oğulları! - Son Dakika

Norveçli Rock Grubu Değil, Bennu Gerede ve Oğulları!

28.12.2018 13:43

Bennu Gerede ve oğulları bir derginin kapak çekimlerinde yer aldıktan sonra gündemin en gözde anne ve çocukları oldu. Farklı yaşam tarzları ile herkesin merak ettiği Bennu Gerede ve oğullarının birbirinden güzel fotoğraflarını sizin için bir araya getirdik.

1
İşte Bennu Gerede ve Oğulları...
2
3
4
5
Çoğu kişi için hayranlık uyandıran ve süper aile olarak tanımlanan Bennu Gerede, 1999 yılında Amsterdam'da tanışıp Mısır-Sina Çölü'nde Bedevi geleneğine göre Koray Erkayaile evlendi.
6
7
8
9
10
Alem Dergisine kapak olan Bennu Gerede, dergide verdikleri pozu takipçileri ile paylaşarak altına "2019 yılına böyle güzel bir anı ile girmek, dünyadaki en sevdiğim varlıklar ile, kadar muhteşem bir duygu olamaz. En iyi fotoğrafçılarından @nihatodabasiofficial gözüne tanık olmak. 2019 hoş geldin! " notunu düştü.
11
Bu son gelişmeyle yeniden tüm gözleri üzerlerine toplayan Bennu Gerede, Alem Dergisi'ne verdikleri röportajda "Kabile gibiyiz" diyerek oğulları ile birbirinden güzel pozlar verdi.

12
13
14
15
16
17
18

Son Dakika Norveçli Rock Grubu Değil, Bennu Gerede ve Oğulları! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tanıyabilene aşk olsun! Estetiği abartan Tuğba Altıntop kızından bile küçük görünüyor Güzelliğiyle sınırları aştı! Fahriye Evcen dünyanın en güzel 10 Müslüman kadını listesinde 7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü