Son Dakika Haberleri: Norveçli Rock Grubu Değil, Bennu Gerede ve Oğulları!

Norveçli Rock Grubu Değil, Bennu Gerede ve Oğulları!

11 ay önce

Bennu Gerede ve oğulları bir derginin kapak çekimlerinde yer aldıktan sonra gündemin en gözde anne ve çocukları oldu. Farklı yaşam tarzları ile herkesin merak ettiği Bennu Gerede ve oğullarının birbirinden güzel fotoğraflarını sizin için bir araya getirdik.

1
İşte Bennu Gerede ve Oğulları...
2
3
4
5
Çoğu kişi için hayranlık uyandıran ve süper aile olarak tanımlanan Bennu Gerede, 1999 yılında Amsterdam'da tanışıp Mısır-Sina Çölü'nde Bedevi geleneğine göre Koray Erkayaile evlendi.
6
7
8
9
10
Alem Dergisine kapak olan Bennu Gerede, dergide verdikleri pozu takipçileri ile paylaşarak altına "2019 yılına böyle güzel bir anı ile girmek, dünyadaki en sevdiğim varlıklar ile, kadar muhteşem bir duygu olamaz. En iyi fotoğrafçılarından @nihatodabasiofficial gözüne tanık olmak. 2019 hoş geldin! " notunu düştü.
11
Bu son gelişmeyle yeniden tüm gözleri üzerlerine toplayan Bennu Gerede, Alem Dergisi'ne verdikleri röportajda "Kabile gibiyiz" diyerek oğulları ile birbirinden güzel pozlar verdi.

12
13
14
15
16
17
18Haber Yayın Tarihi: 28.12.2018 01:43 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!