Beren'in Morgda Teşhis Ettiği Sevgilisi - Son Dakika

Beren'in Morgda Teşhis Ettiği Sevgilisi

06.07.2010 14:20

1
Ünlü Oyuncu Beren Saat'in 'Birinci Hayatım Bitti' Dediği Olay...
2
Aşk-ı Memnu'daki 'Bihter' rolüyle Türkiye'nin en çok konuşulan ve kazanan Oyuncusu olan Beren Saat 2004'te 'Türkiye'nin Yıldızları' yarışmasında keşfedilmişti.
3
Beren Saat o günlerde 20 yaşındaydı. Evlenmeyi düşündüğü sevgilisi Efe'nin isteği üzerine bu yarışmaya girmiş, ikinci olmuştu. Efe yarışma sonuçlandıktan birkaç gün sonra trafik kazasında hayatını kaybetti. Beren Saat yıkıldı.
4
Beren Saat'in başka aşklar yaşasa da hiç unutamadığı sevgilisi Efe'nin görüntülerini Kanaltürk'teki 'Ünlüler Bulvarı' önceki gece ekrana getirdi.
5
Beren Saat 1 yıl önce yaptığı röportajda Efe için şunları söylemişti: "Hayatımın aşkıydı. Yarışmaya girmem için beni ikna etmişti. Yoksa Oyuncu olamazdım ki! Bir akşam beraber yemek yedik. Beni eve bıraktı. Bu onu son görüşüm oldu. Efe, arkadaşının kullandığı arabayla kaza geçirip öldü. Hastanede ona son kez dokunduğum anı unutamıyorum. Birinci hayatım onun ölümüyle sona erdi. Şimdi ikinci hayatı yaşıyorum."
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Son Dakika Beren'in Morgda Teşhis Ettiği Sevgilisi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor