Beren'in Morgda Teşhis Ettiği Sevgilisi - Son Dakika

Beren'in Morgda Teşhis Ettiği Sevgilisi

10 yıl önce

1
Ünlü Oyuncu Beren Saat'in 'Birinci Hayatım Bitti' Dediği Olay...
2
Aşk-ı Memnu'daki 'Bihter' rolüyle Türkiye'nin en çok konuşulan ve kazanan Oyuncusu olan Beren Saat 2004'te 'Türkiye'nin Yıldızları' yarışmasında keşfedilmişti.
3
Beren Saat o günlerde 20 yaşındaydı. Evlenmeyi düşündüğü sevgilisi Efe'nin isteği üzerine bu yarışmaya girmiş, ikinci olmuştu. Efe yarışma sonuçlandıktan birkaç gün sonra trafik kazasında hayatını kaybetti. Beren Saat yıkıldı.
4
Beren Saat'in başka aşklar yaşasa da hiç unutamadığı sevgilisi Efe'nin görüntülerini Kanaltürk'teki 'Ünlüler Bulvarı' önceki gece ekrana getirdi.
5
Beren Saat 1 yıl önce yaptığı röportajda Efe için şunları söylemişti: "Hayatımın aşkıydı. Yarışmaya girmem için beni ikna etmişti. Yoksa Oyuncu olamazdım ki! Bir akşam beraber yemek yedik. Beni eve bıraktı. Bu onu son görüşüm oldu. Efe, arkadaşının kullandığı arabayla kaza geçirip öldü. Hastanede ona son kez dokunduğum anı unutamıyorum. Birinci hayatım onun ölümüyle sona erdi. Şimdi ikinci hayatı yaşıyorum."
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Haber Yayın Tarihi: 06.07.2010 02:20 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Genç fenomen, Katie Price'a benzemek için 140 bin liralık göğüs ameliyatı oldu Evde yiyecek bir şey kalmayınca alyanslarını sattılar! İşte Rahşan ve Bülent Ecevit'in bilinmeyenleri Magazin dünyasına bomba gibi düşen iddia: Rihanna, milyarder Arap iş adamından ayrıldı! Böylesi duyulmadı! Çıplak pozlarını paylaşan sosyal medya fenomeninin fotoğraflarını eşi çekiyor Evde yiyecek bir şey kalmayınca alyanslarını sattılar! İşte Rahşan ve Bülent Ecevit'in bilinmeyenleri

Son Dakika Haberleri