Beren Saat Hamile mi? - Son Dakika

Beren Saat Hamile mi?

21.02.2013 16:33

1
Yılmaz Erdoğan'ın merakla beklenen filmi “Kelebeğin Rüyası”nın galası Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda yapıldı. Hollywood filmlerini aratmayan gala gecesine ünlüler akın ederken görsel olarak hazırlanan şov görülmeye değerdi.
2
Filmin başrol oyuncusu Belçim Erdoğan'ın yakın arkadaşı olan Beren Saat'in görüntüsü konukların ilgisini çekti. Gece mavisi renginde bir elbiseyle geceye katılan Beren Saat'in karnındaki şişlik, ünlü oyuncunun hamile olduğu yorumlarına yol açtı.
3
Filmin başrol oyuncularından Belçim Bilgin filmin sonunda “Gözyaşlarımız çok yoğun ve inanın şu an ağlamaktan korkuyorum. Böyle bir filmde olduğum için çok mutluyum” dedi.
4
‘Kelebeğin Rüyası' filminin galasına Yılmaz Erdoğan'ın yakın dostu ünlü şovmen Cem Yılmaz'da eşi Ahu Yağtu ile katılarak büyük bir sürpriz yaptı. Genelde galalara katılmayan Cem Yılmaz filmden önce herhangi bir yorum yapmaktan kaçınırken esprili halleriyle yine gözdeydi...
5
Galayı izlemeye gelenler arasında komedyen Ata Demirer ve eşi Özge Borak da vardı. ‘Kelebeğin Rüyası' filmini oldukça beğendiklerini ifade ettikten sonra Ata Demirer, “Çok duygusal bir filmdi. Özellikle düğün sahnesinden çok etkilendim. Fazla söylenecek bir şey yok film şiir gibi işti. Yaşanmış bir hikaye olması da beni çok etkiledi” dedi.
6
Geçtiğimiz yıl ‘Garanti' isimli single çalışması ve klibi ile olay yaratan, katıldığı tv programlarında sivri dilli çıkışlarıyla gündeme gelen Sibel Meriç, önceki akşam düzenlenen “Kelebeğin Rüyası” adlı filmin galasında yine gözdeydi.
7
Galaya katılan isimler arasında Erdal Özyağcılar eşi Güzin Özyağcılar ve kızı Zeynep Özyağcılar'da vardı. Erdal Özyağcılar “Bir şiir kitabım olmasa da ben de şiir yazıyorum ve bu yüzden film için çok heyecanlıyım” dedi.
8
‘Kelebeğin Rüyası' filminin galasına sosyetik güzel Derin Mermerci de katıldı. Oyuncu sevgilisi Kaan Urgancıoğlu ile yaşadıkları fırtınalı aşk ile dikkatleri üzerine çeken Derin Mermerci sorulan soruları yanıtsız bıraktı.
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Son Dakika Beren Saat Hamile mi? - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement