Son Dakika Haberleri: Beren Saat ve Kenan Doğulu'nun Nişanında Yaşananlar

Beren Saat ve Kenan Doğulu'nun Nişanında Yaşananlar

6 yıl önce

Nişan yaparak evliliğe bir adım daha yaklaşan Kenan Doğulu ve Beren Saat çiftinin nişanının ardından arkadaşlarının paylaştığı fotoğraflar ve yaşananlar çok konuşuluyor.

1
Önceki akşam iki yıllık birlikteliklerini Çubuklu Hayal Kahvesi'nde nişan yaparak evliliğe bir adım daha taşıyan Kenan Doğulu ve Beren Saat çifti, nişan yapılan mekandan 03.30 sıralarında ayrıldı.
2
Nişan törenine Doğulu ve Saat ailelerinin yanı sıra, dostları Yılmaz Erdoğan - Belçim Bilgin Erdoğan, yönetmen Ketche ve Esra Dermancıoğlu'nın da aralarında bulunduğu 50 kişilik davetli grubu katıldı.
3
Bir ara sigara molasına çıkan davetlilerden birisinin bağıra bağıra yanındaki diğer davetli arkadaşlarına, "Ben fotoğraf çekmiyorum ki. Kenan zaten istemediğini söyledi. Fotoğraf çekecek kadar çocuk muyum?" sözleri mekan dışında yankılandı.
4
Mekan çıkışı bir VİP araç olmak üzere toplam üç arabayı arka arkaya mekan kapısına sıfır olacak şekilde getirten Kenan Doğulu, kendi ailesini ayrı, Beren Saat'in ailesini ayrı araçlarla evlerine gönderdi.
5
Ünlü çiftin fotoğrafları...
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Haber Yayın Tarihi : 25.02.2014 08:31 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bu Doğum Günü Çok Başka! Çıplak Halini Pasta Süsü Yaptılar Kim Kardashian, Transparan Kıyafetiyle Görenleri Şaşı Etti! Milyonlar Heyecanla Bekliyor! Eşi Çalışmayanın Maaşı 344 Lira Artacak Hayrete Düşüren Anlar! Metroya Tabutla Bindiler Kendilerini Çarmıha Gerip, İsa'yı Andılar!